امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144677
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین الملل  پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این مقام مسئول در گفت‌وگو با پایگاه خبری – تحلیلی الوقت تاکید کرد: پیام ...

به گزارش گروه بین الملل  پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این مقام مسئول در گفت‌وگو با پایگاه خبری – تحلیلی الوقت تاکید کرد: پیام رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی در درون خود تهدیدی به همراه داشت مبنی براینکه ایران مذاکرات را تحریم خواهد کرد زیرا صبر این کشور از فریبکاری آمریکا و اروپا و همچنین فرار انان از تعهداتشان به پایان رسیده است.

این مقام مسئول در گفت‌وگو با پایگاه خبری – تحلیلی الوقت افزود: اگرچه پیام اخیر رهبری معظم انقلاب به جوانان غربی  با خود پیامی غیر رسمی و فرهنگی به همراه داشت اما اشاره ای بود به نگرانی ها و عدم رضایت معظم له از روند مذاکرات هسته ای  که خود نشانگر آغاز تغییر در روش ایران در تعامل با گروه 1+5 است.

وی که الوقت به نامش اشاره ای نکرده است ، افزود: پیام رهبر انقلاب اشاره ای است به تردیدها حول اهداف غیر هسته ای غرب در قبال ایران.

این مقام مطلع تصریح کرد که حضرت ایت الله خامنه ای بارها تاکید کرده اند که به غرب اعتمادی ندارند و نسبت به نتایج مذاکرات هم خوش بین نیستند و به جای آن بر ضرورت توجه به اقتصاد داخلی و مدیریت آن تاکید کرده اند.

به نوشته الوقت یکی از مسئولان نزدیک به محمد جواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با این پایگاه با بیان اینکه پیام رهبری به جوانان غربی اشاره ای است به میزان عمق شکاف بین ایران به عنوان محور مقاومت و کشورهای غربی افزود: درست است که این پیام واکنشی بود به اقدامات غرب در اسلام هراسی و متن پیام نیز شاهدی است بر آگاه سازی غرب به سبب موج جدید سیاست اسلام هراسی لیکن همزمانی انتشار این پیام  با مذاکرات هسته ای و مسدود شدن راهها از زمان مذاکرات مسقط در 11 دسامبر 2014 تا به امروز همچنین می تواند‌تهدیدی نیز به شمار  رود.

وی تصریح کرد: این پیام نشان می دهد بدبینی رهبری انقلاب نسبت به اهداف حقیقی مذاکره کنندگان غربی اخیرا افزایش یافته است بنابراین ممکن است در این مورد تصمیم جدیدی اتخاذ کنند.

گفتنی است رهبری معظم انقلاب اسلامی ایران 21 ژانویه سال جاری با انتشار پیامی از طریق شبکه های مجازی به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی از آنان خواستند تا از رهبران شان بپرسند که هدف حقیقی انان از سیاست تخریب چهره اسلام و مسلمانان چیست.؟

انتهای پیام/ش

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار