امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144705
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شاخه‌های نظامی گروه‌های مختلف فلسطین امروز (پنجشنبه) در غرب شهر غزه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شاخه‌های نظامی گروه‌های مختلف فلسطین امروز (پنجشنبه) در غرب شهر غزه کنفرانس خبری مهمی برگزار کردند. این کنفرانس در اعتراض به رأی یک دادگاه قاهره (شنبه 11 بهمن)مبنی بر معرفی گردان‌های «القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» به عنوان یک گروه تروریستی برگزار شد.

بنا به گزارش وبگاه خبری «فلسطین الیوم»، گروه‌های فلسطینی در این کنفرانس اعلام کردند: هیچ چیز روشن‌تر از شرکت ما در سه جنگ علیه دشمن صهیونیستی نیست و این موضوع نیاز به دلیل و برهان ندارد . ملت مصر قبل از هر کسی می‌داند که گردان‌های «القسام» و مقاومت فلسطین افتخار امت عربی و اسلامی است.

این گروه‌ها افزودند: مسأله فلسطین در صدر موضوعات کنونی (جهان) قرار دارد و انتظار از همگان این است که به یاری‌ فلسطین و مسجدالاقصی بشتابند به جای اینکه مقاومت را به حاشیه‌های جانبی وارد کنند.

اعضای مقاومت فلسطین در افزودند: تروریسمی که دادگاه مصر و دادگاه‌های بین‌المللی شایسته است آن را معرفی کنند، تروریسم صهیونیستی است که ملت فلسطین و مصر را در مقابل چشم جهانیان می‌کُشد و این رژیم همچنان خودش را بالاتر از تمام قوانین بین‌الملل می‌داند.

گروه‌های فلسطینی در ادامه اعلام کردند: این حکم ظالمانه و مشکوک هرگز موافق با وجدان ملت مصر و مواضع آن نیست و با واقعیت احترام به مقاومت و ملت فلسطین و جهاد علیه دشمن صهیونیستی متناقض است. دشمنی که برای ملت فلسطین و مصر دشمنی مشترک محسوب می‌شود.

مقاومت افزود: رای دادگاه مصری خنجری به پشت مقاومت بود و معرفی القسام به عنوان یک گروه تروریستی در واقع پاداشی به دشمن صهیونیستی بود و به نفع دشمنان ملت فلسطین و امت عرب تمام خواهد شد.

گروه‌های فلسطینی تاکید کردند: این تصمیم واقعیت گردن‌های القسام و دیگر گروه‌های مقاومت را در مقابله به رژیم اشغالگر تغییر نخواهد داد .

شاخه‌های نظامی مقاومت فلسطین در نهایت ضمن اعلام اینکه این اقدام مصر به جایگاه آن ضربه خواهد زد از هوادارن فلسطین در مصر خواستند علیه رأی مذکور اعتراض کنند و همچنین از ملت فلسطین خواستند جمعه (فردا) دست به تظاهرات گسترده در نوار غزه و کرانه باختری بزنند.

انتهای پیام/*

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها