امروز : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 24
۰۲:۰۷
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144719
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 143
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، لیندسی گراهام سناتور جمهوریخواه آمریکایی تاکید کرد که کسی باور ندارد اوباما علیه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، لیندسی گراهام سناتور جمهوریخواه آمریکایی تاکید کرد که کسی باور ندارد اوباما علیه ایران به نیروی نظامی متوسل شود.

به گزارش واشنگتن تایمز، گراهام در مصاحبه‌ای مدعی شد: «ایران با قابلیت هسته‌ای، بزرگترین تهدید جهان است.».

سناتور ارشد آمریکایی و از موافقان اعمال تحریم‌‌های بیشتر علیه ایران ادعا کرد: «اسرائیلی‌ها تحت فشار هستند  و آنها اجازه هسته‌ای شدن را به ایران نمی‌دهند. توافقی که در حال اندیشیدن به آن با ایران هستیم، ایران را به کره شمالی تبدیل می‌کند».

وی همچنین با انتقاد از مذاکرات جاری گروه 5+1 و ایران خطاب به دولت اوباما گفت: «چرا ما نمی‌گوییم دیگر با شما(ایران) درباره برنامه هسته‌ای گفتگو نمی‌کنیم تا زمانی که شما به بی‌ثبات کردن همسایگانتان و تدابیرتان جهت ایجاد سلاح ادامه می‌دهید».

این نماینده تندروی آمریکایی با انتقاد از آنچه ضعف اوباما در قبال نشان دادن قدرت آمریکا به سوریه به دنبال ترسیم خط قرمز و عدم اجرای آن خواند، افزود: «آیا کسی واقعا به این اعتقاد دارد که باراک اوباما از نیروی نظامی علیه ایران استفاده خواهد کرد پس از آنکه او خط قرمزی علیه اسد کشید و کاری نکرد؟».

گراهام در ادامه انتقادات از کاخ سفید مدعی شد: «اوباما در حال باز کردن آتش به روی خاورمیانه و ایجاد مسابقه تسلیحاتی است و او با خواستش برای رسیدن به توافق با ایران درحال ارتکاب بزرگترین اشتباه خود در زندگی است».

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار