امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144731
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
رئیس جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا با دفاع از دعوت از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای سفر به واشنگتن گفت: «سخنرانی بنیامین نتانیاهود در ...

رئیس جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا با دفاع از دعوت از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای سفر به واشنگتن گفت: «سخنرانی بنیامین نتانیاهود در کنگره ایده خوبی است».

با وجود تشدید مخالفت‌ ها در آمریکا درباره سفر و سخنرانی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در جلسه سوم مارس کنگره درباره ایران، رئیس جمهوریخواه مجلس نمایندگان که این دعوت را انجام داده، از اقدام خود دفاع کرد.

به گزارش رویترز، جان بینر روز پنجشنبه(امروز) رئیس مجلس نمایندگان آمریکا تاکید کرد که «سخنرانی بنیامین نتانیاهو در کنگره، ایده بسیار خوبی است».

دعوت از نتانیاهو یک روز پس از سخنرانی سالیانه باراک اوباما در کنگره آمریکا انجام شد؛‌سخنرانی که وی در آن از نمایندگان خواسته بود به مذاکرات هسته‌ای با ایران فرصت دهند. او همچنین تهدید کرده بود که طرح تحریم‌های تازه ایران را در صورت تصویب در کنگره وتو خواهد کرد.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در بخش دیگری از اظهاراتش به موضوع داعش پرداخت و تاکید کرد که کنگره در روزهای آینده اختیارات جدیدی به ارتش برای مقابله با داعش می‌دهد.

جان بینر همچنین از سخنرانی پاپ فرانسیس رهبر کاتولیکهای جهان در نشست مشترک کنگره در تاریخ ۲۴ سپتامبر خبر داد. در صورت حضور فرانسیس در این نشست، وی اولین پاپی خواهد بود که در کنگره آمریکا سخنرانی می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها