امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144764
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تهیه کنندگان این اکشن دلهره آور در شرکت مستقل فیلمسازی لاینزگیت آن را برای ماه دسامبر ...

به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تهیه کنندگان این اکشن دلهره آور در شرکت مستقل فیلمسازی لاینزگیت آن را برای ماه دسامبر اکران عمومی خواهند کرد.

قبل از این قرار بود «پوینت برک» برای 31 جولای سال جاری میلادی به نمایش عمومی درآید اما حالا خبر می‌رسد زمان نمایش عمومی آن تا 25 دسامبر به تعویق افتاده است.

نسخه تازه این اکشن دلهره آور به احیای داستان نسخه اصلی می پردازد، ولی به حال و هوای کلی آن وفادار است و سمت و سویی انتقادی به سیستم حاکم بر آمریکا دارد.

داستان نسخه اصلی در باره یک مأمور اف.بی.آی بود که با لباس مبدل به ساحل میامی می رود، تا گروهی از سارقان بانک را پیدا و دستگیر کند. احتمال داده می‌شود این سارقان، یک سری موج‌سوار حرفه‌ای باشند.

این سارقان حرفه‌ای در زمان سرقت‌های خود، نقاب‌هایی به چهره می‌زنند که تصاویری از رؤسای جمهور آمریکا است و پس از سرقت‌های خود، تعدادی از این نقاب‌ها را در محل حادثه جا می‌گذارند.

فیلمنامه نسخه جدید فیلم همین داستان را دنبال می‌کند و آن را متناسب با حال و هوای اجتماعی و سیاسی معاصر ارائه می‌دهد.

نقش اصلی نسخه تازه «پوینت برک» را ادگار رامیرز بازیگر مکزیکی‌تبار سینما بازی می‌کند و به این بهانه، داستان فیلم به بررسی وضعیت اقلیت های قومی در آمریکا می‌پردازد. ارکسن کور کارگردان این نسخه است.

نسخه اصلی فیلم در سال 1991 به نمایش عمومی در آمد و با استقبال منتقدان سینمایی روبرو شد. کاترین بیگلو -که در آن زمان همسر جیمز کامرون بود- این فیلم را کارگردانی کرد.

پاتریک سوایزی و کیانو ریوز در نقش دو کاراکتر اصلی این فیلم بازی داشتند. زمان نمایش عمومی این فیلم، کیانو ریوز هنوز تبدیل به یک بازیگر سرشناس و معروف نشده بود.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها