امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14477
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 131
حمید ره‌انجام امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به نجات جان یک کوهنورد اظهار داشت: نیروهای امداد کوهستان جمعیت هلال احمر استان ...

حمید ره‌انجام امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به نجات جان یک کوهنورد اظهار داشت: نیروهای امداد کوهستان جمعیت هلال احمر استان همدان یک کوهنورد را که به علت سقوط از صخره مصدوم شده بود بعد از سه ساعت حمل، به منطقه‌ای در انتهای تاریک‌دره که بالگرد بتواند در آنجا فرود آید، رساندند.

وی با اشاره به سختی مسیر خاطرنشان کرد: به علت صعب‌العبور بودن ادامه مسیر، خلبان بالگرد با مهارت خاصی توانست در دره مذکور فرود آمده و کوهنورد مصدوم را به بیمارستان بعثت انتقال دهد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: به علت صعب‌العبور بودن ادامه مسیر، خلبان بالگرد با مهارت توانست در دره‌ای فرود آمده و کوهنورد مصدوم را به بیمارستان بعثت انتقال دهند.

وی ادامه داد: هفته گذشته نیز تیم امداد کوهستان هلال احمر استان یک کوهنوردی را که به اتفاق همسرش از شهرستان دورود خرم آباد به همدان آمده و به الوند صعود کرده بودند را نیز نجات دادند.

ره‌انجام علت این حادثه را سقوط از ارتفاع و شکستگی زانو اعلام کرد و گفت: حادثه بدین گونه بود که وقتی یکی از این دو کوهنورد دچار حادثه می‌شود همسرش با هر زحمتی که شده در حدود ساعت 22 خود را به محل استقرار امداد کوهستان هلال احمر می‌رساند و واقعه را شرح می‌دهد.

وی ادامه داد: تیم امداد کوهستان نیز سریعاً خود را به محل حادثه رسانده و مصدوم را بعد ازبسکت و فیکس کردن و انتقال در ساعت 23:45 دقیقه شب توسط تله‌کابین به محل گنجنامه آورده و با آمبولانس به بیمارستان انتقال دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان در پایان از همکاری انسان‌دوستانه مجموعه تله‌کابین گنج‌نامه در انتقال مصدوم تا نیمه شب، تشکر ویژه کرد.
انتهای پیام/89024/ب30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها