امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144777
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
مهناز افشار بازیگر سینما در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فیلم‌های سی و سومین جشنواره فیلم فجر گفت: فیلم سینمایی «عصر ...

مهناز افشار بازیگر سینما در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فیلم‌های سی و سومین جشنواره فیلم فجر گفت: فیلم سینمایی «عصر یخبندان» را دیدم و این فیلم را دوست داشتم.

وی با اشاره به فیلم سینمایی & laquo;عصر یخبندان» گفت: من فیلم قبلی آقای کیایی (خط ویژه) را هم دوست داشتم و به نظر من به معضلاتی می‌پردازد که لازمه جامعه است و به هر حال سینمای اجتماعی لازم است.

بازیگر «متروپل» با اشاره به سینمای امید خاطرنشان کرد: وقتی هر سال سیاستی تک بعدی برای هنر قائل می‌شوند که حالا وقت امید و حالا وقت اقتصاد است هنر بسته می‌شود، به نظر من هنر آنقدر وسیع است که نیازی به این موضوعات تک بعدی ندارد؛ اگر این حساسیت ها نباشد هر سال میتوان امید، خانواده، فرهنگ‌سازی و  در کنار آن موضوعات تلخ جامعه را نیز دید.

این بازیگر سینما در پایان با اشاره به ورود جوانان مستعد به عرصه سینما عنوان کرد: من از این موضوع بسیار استقبال می‌کنم چون سینما به نگاه فیلمساز جوان احتیاج دارد. فیلمسازانی که امروز دغدغه های کشور و دنیا را می‌دانند و باید به آن‌ها خیلی فرصت داد.

افشار در پایان درباره جدیدترین فعالیت های خود در سینما گفت: با پایان دو فیلم سینمایی «دلم می‌خواد» و «نهنگ عنبر» تا سال آینده کاری نخواهم داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار