امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14479
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 167
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، ابراهیم قائدرحمتی صبح امروز در جلسه انتظامی استان با اشاره به فرا رسیدن فصل تابستان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، ابراهیم قائدرحمتی صبح امروز در جلسه انتظامی استان با اشاره به فرا رسیدن فصل تابستان و شنا، بر ضرورت توجه و دقت در این زمینه تأکید کرد.

وی با بیان اینکه در دو حادثه ناگوار یک نوجوان و جوان جان خود را بر اثر ناآشنایی به فنون شنا از دست دادند، اظهار کرد: رعایت نکردن اصول ایمنی در امر شنا جان دو نفر را در آستانه‌اشرفیه و آستارا گرفت.

این مسئول ادامه داد: در دو حادثه تلخ و ناگوار در دو شهرستان مذکور دو نفر جوان به دلیل آشنا نبودن به فنون شنا و رعایت نکردن اصول ایمنی جان خود را از دست دادند.

به گفته وی، حادثه نخست در آستانه‌اشرفیه رخ داد و حسین 13 ساله هنگامی که برای شنا به رودخانه‌ای رفته بود به دلیل جریان تند آب و آشنا نبودن به فنون شنا غرق و جسد وی پس از طی مراحل قانونی به سردخانه منتقل شد.

قائدرحمتی با تشریح حادثه دوم اذعان کرد: در حادثه دوم نیز سعید 26 ساله اهل و ساکن اصفهان که برای مسافرت و تفریح به آستارا سفر کرده بود با توجه به آشنا نبودن به فنون شنا در دریا غرق شد و حادثه‌ای تلخ برای خانواده‌اش در این سفر رقم زد.

وی با تأکید بر ضرورت رعایت ایمنی شنا، از مسافران و شهروندان خواست تا در استفاده از مواهب طبیعی اصول ایمنی و موارد احتیاط را رعایت کنند تا در آینده چنین حوادث تلخی رخ ندهد.

انتهای پیام/2300/خ20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها