امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144794
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۸
تعداد بازدید: 79
علیرضا جاسبی مدیر انتشارات پیام محراب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون فعالیت در سال‌های ...

علیرضا جاسبی مدیر انتشارات پیام محراب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون فعالیت در سال‌های پیروزی انقلاب گفت: فعالیت نشر را از یک سال پیش از انقلاب اسلامی آغاز کردیم.

وی ادامه داد: همان سال‌ها کتاب‌هایی را که از عراق و فرانسه می آمد مخفیانه چاپ می‌کردیم ، موضوع آنها اغلب درباره مبارزات پیش از انقلاب بود، یا مبارزانی که پیش از انقلاب به شهادت رسیده بودند.

جاسبی ضمن بیان اینکه تمامی پیام‌های امام خمینی از سال 42 و پس از 15 خرداد در کتابی با نام «آوای انقلاب» منتشر شده بود و در کنار کتاب «شورش شورشگران» توزیع می‌شد، گفت: همان روزها بود که یکی از شرکای ما برای کتاب «شورش شورشگری» بازداشت شد و یک ماه پس از انقلاب آزاد شد. اما فعالیت ما همچنان در آن روزها مخفیانه ادامه داشت.

این ناشر با بیان اینکه ما قبل از انقلاب در چاپخانه کار می کردیم و مخفیانه کتاب می‌زدیم، افزود: در ناصر خسرو این کتاب‌ها را 5000 تایی توزیع می کردیم از این طریق حدود 30 عنوان تا پیروزی انقلاب چاپ کردیم.

به گفته وی، ابتدا با نام «آزادی» کتاب منتشر کرده و فعال بودیم، اما پس از انقلاب تا سال 60با نام پیام آزادی و پس از سال 61 با نام پیام محراب شروع به کار کردیم و تا به امروز هم در حوزه نشر فعالیم.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار