امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14480
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 114
پروین هدایتی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: تقلیل ساعت کاری زنان به صورت یک ماده واحده در هیأت وزیران مطرح شد و مصوب شد مبنی بر اینکه ساعت کار ...

پروین هدایتی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: تقلیل ساعت کاری زنان به صورت یک ماده واحده در هیأت وزیران مطرح شد و مصوب شد مبنی بر اینکه ساعت کار خانم‌هایی که شرایط خاص دارند مانند اینکه فرزند زیر هفت سال دارند و یا اینکه سرپرست خانوار هستند و یا همسر و فرزند معلول دارند، ساعت کاری آنها از 44 ساعت به 36 ساعت در هفته تقلیل پیدا کند.

وی ادامه داد: این مسئله در هیأت وزیران مطرح و مصوب شد و برای اجرایی شدن باید در دستور کار مجلس قرار گیرد و بعد از تصویب در مجلس قابل اجرا شدن می‌شود.

معاون سرمایه‌های اجتماعی مرکز امور زنان تصریح کرد: از زمانیکه این قضیه در هیأت وزیران مطرح شد تا مدت زیادی مجلس درگیر لایحه بودجه بود و تا زمانیکه بودجه در دستور کار مجلس قرار دارد اجازه ندارد روی طرح دیگری کار کند و حالا با توجه به اینکه مدتی است بودجه از دستور کار دولت خارج شده است لوایحی که از قبل مطرح شده بودند را به ترتیب در دستور کار خود قرار می‌دهند و باید منتظر بود تا ببینیم کمیسیون مربوطه این طرح را چه زمانی مورد بررسی قرار می‌دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها