امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144800
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۸
تعداد بازدید: 17
محمدحسن زدا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره بیمه کارگران ساختمانی اظهار داشت: از روز گذشته نرم‌افزار بیمه کارگران ساختمانی ...

محمدحسن زدا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره بیمه کارگران ساختمانی اظهار داشت: از روز گذشته نرم‌افزار بیمه کارگران ساختمانی عملیاتی و به شعب سراسر کشور ابلاغ شد.

وی ادامه داد: بر اساس قانون 15 درصد نرخ تمام شده پروانه ساختمانی باید بابت بیمه کارگران پرداخت شود.

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: با توجه به اینکه می‌توان تا 20 درصد هزینه پروانه ساختمانی را برای بیمه کارگران افزایش داد به هیأت وزیران این پیشنهاد را داده‌ایم و منتظر تصمیم نهایی هیأت وزیران در این رابطه هستیم تا با افزایش 20 درصد بتوانیم مازاد 800 هزار نفر کارگر را تحت پوشش بیمه قرار دهیم.

زدا درباره همکاری شهرداری‌ها در این خصوص اظهار داشت: بیمه کارگران یک قانون است و اگر نهادی آن را اجرایی نکند بر اساس قانون با آن برخورد می‌شود.

* 1300 میلیارد تومان برای پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین شد

وی درباره زمان پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری‌بگیران اظهار داشت: برای دومین سال متوالی عیدی بازنشستگان و مستمری‌بگیران در بهمن ماه پرداخت می‌شود و منتظر هستیم مبلغ عیدی که 603 هزار و 500 تومان است از سوی دولت ابلاغ شود.

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی بیان داشت: دستورالعمل، نرم‌افزار و منابع مالی پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری‌بگیران آماده است و به محض ابلاغ از سوی دولت تا قبل از پایان بهمن ماه به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.

زدا خاطرنشان کرد: 1300 میلیارد تومان سرای پرداخت عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی تأمین شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها