امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144801
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۸
تعداد بازدید: 19
جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با تأکید بر اینکه ...

جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با تأکید بر اینکه باید اسامی دریافت‌کنندگان پول از محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور سابق کشور افشا شود، گفت: البته آفتی که در اینگونه افشاگری‌ها در سال‌های اخیر شاهد بوده‌ایم، گم‌شدن نام مجرم اصلی است.

وی با یادآوری ماجرای اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی و یا پرونده مالی مرتضوی اظهار داشت: در این نمونه‌ها و نیز در نمونه اخیر به قدری فرافکنی شده و حجم وسیعی از افراد را درگیر ماجرا می‌کنند که متهم اصلی از چنگ قانون می‌گریزد.

کوچکی‌نژاد در ادامه گفت: به عنوان مثال ممکن است آقای رحیمی در حین مبارزات انتخاباتی به یک پروژه و یا برنامه‌ای در شهر مربوطه بدون اینکه نامزدها اطلاعی داشته باشند کمکی کرده باشد، اما با این فرافکنی وسیع کاری می‌کنند که دریافت‌کننده پول در حاشیه امن قرار گرفته و نماینده‌ای که از هیچ جا اطلاعی نداشته است مورد اتهام واقع شود.

وی از کارآمد نبودن اینگونه پرداختن به مفاسد مالی در سه دهه اخیر سخن گفت و تصریح کرد: نباید دامنه جرم را آنقدر وسیع گرفت که مسبب اصلی ماجرا راه گریز پیدا کرده و حتی نامی از او نیز هیچگاه مطرح نشود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌ قضایی باید پرداخت پول از سوی معاون اول رئیس جمهور سابق به نمایندگان را ریشه‌یابی کرد و صرفاً خود در صورت صلاحدید به انتشار اسامی اقدام کند در غیر اینصورت انتشار نامی از سوی دیگر نهادها به معنی فرار مجرم اصلی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار