امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14483
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، مدیر پژوهش و فناوری منطقه ویژه پارس جنوبی صبح امروز در آیین گشایش نخستین کارگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، مدیر پژوهش و فناوری منطقه ویژه پارس جنوبی صبح امروز در آیین گشایش نخستین کارگاه ارزیابی استراتژیک و مدیریت زیست محیطی سواحل در محل برگزاری مرکز همایش‌های خلیج فارس اظهار داشت: توجه به تحقیق و پژوهش امری مهم و ارزشمند است و در این منطقه توجه خاصی به این مهم داریم.

علی احمدزاده افزود: کارگاه‌های ارزیابی استراتژیک و مدیریت زیست محیطی سواحل به مدت 6 روز در مرکز همایش­‌های خلیج فارس به میزبانی سازمان منطقه ویژه انرژی پارس و با حضور کارشناسان مختلف محیط زیست از سراسر کشور و مدیران سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ادامه دارد.

وی اضافه کرد: هدف از برگزاری این کارگاه‌­های آموزشی آشنایی کارشناسان با مفاهیم و روش­‌های ارزیابی استراتژیک محیط زیست و مدیریت سواحل است.

این مسئول گفت: آموزش در کارگاه ارزیابی استراتژیک و مدیریت زیست محیطی سواحل توسط استاد افشین دانه­‌کار دانشیار دانشگاه تهران با محورهای مفاهیم و اصول ارزیابی استراتژیک محیط زیست، معرفی فرآیند ارزیابی و انواع آن، مزایای ارزیابی استراتژیک در مدیریت منابع زیست محیطی و اصول مدیریت محیط زیست انجام می‌شود.

احمدزاده تصریح کرد: ارائه و معرفی چارچوب مدیریت در ساحل و دریا، نقش ارگان‌های دولتی و غیردولتی در مدیریت زیست محیطی سواحل، نقش مشارکت­‌های مردمی و سازمان‌های جهانی در موفقیت برنامه مدیریت محیط زیست، تشریح مراحل اجرا و موفقیت، چشم‌اندازها و اهداف بلند مدت سازمان محیط زیست در ارزیابی استراتژیک و مدیریت سواحل و ارائه راهکارهای مناسب و کاربردی مدیریت سواحل نیز از دیگر محورهای این همایش است.

وی یادآور شد: علاوه بر شرکت در کارگاه‌های تخصصی، بازدید از جنلگل‌های حرا و صنایع پتروشیمی مستقر در منطقه از جمله برنامه‌­های این دوره آموزشی است.
انتهای پیام/2451/ط20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها