امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144836
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۹
تعداد بازدید: 288
حوادث تروریستی اخیر با محوریت اسلام هراسی از منهتن تا بوستون و پاریس و استرالیا به دنبال این بود که به نوعی اسلام و اسلامیت را با مقوله ی شیطانی ...

حوادث تروریستی اخیر با محوریت اسلام هراسی از منهتن تا بوستون و پاریس و استرالیا به دنبال این بود که به نوعی اسلام و اسلامیت را با مقوله ی شیطانی تروریسم مرتبط کند.

 

 در این بین سعی غرب همواره این بوده است که این تیری که اسلام را نشانه گرفته ، ایران را هم هدف قرار دهد و موضوع اسلام هراسی به فاز ایران هراسی نیز وارد شود و تروریسم به اصطلاح اسلامی به جمهوری اسلامی ایران ارتباط پیدا کند.

اما از سویی تقابل ریشه ای و مبنایی جمهوری اسلامی ایران با جریان های تکفیری-وهابی-سلفی مانع از این القای رسانه ای توسط بنگاه های خبرپراکنی صهیونیستی می شد ، چرا که عقلا جمع کردن بین جمهوری اسلامی با جریان های وهابی مانند داعش غیر ممکن بود و افکار عمومی جهان هیچ گاه چنین موضوعی را نمی پذیرفت.

تا آنکه مدیران سناریوی اسلام هراسی به این فکر افتادند که پای یهودیان ساکن اروپا را به این قضیه باز کنند و دشمنی نظام اسلامی ایران با صهیونیست ها را ایدئولوژی آنتی سمیتیستی ایران معنا کنند و این موضوع را بر سر زبان ها بیندازند که تقابل ایران با اسرائیل دلیل گروگان گیری اخیر در محله یهودی نشین و زخمی شدن چند نظامی به وسیله چاقو در همین محله از پاریس است و ایران در حوادث تروریستی اخیر دست دارد.

قرار دادن این موضوع در کنار اظهارات مقامات نظامی ایران پس از عملیات حزب الله در شبعا این مسئله را محتمل تر جلوه داد به طوری که صراحتا برخی رسانه های صهیونیستی این مطلب را که ایران پشت این حوادث است را منعکس کردند.

این در حالی ست که رهبر حکیم انقلاب در نامه شان به جوانان اروپایی و امریکای شمالی این تهمت را خنثی کرده بودند و ضمن دعوت آنان به تحقیق مستقیم در مورد اسلام و شریعت اسلامی آنان را از آدرس های اشتباهی که سران غربی در مورد اسلام میدهند آگاه ساخته بودند.

این نامه پدرانه به خوبی عمق شیطان صفتی سران وابسته به صهیونیزم جهانی را در اذهان جوانان اروپایی و امریکایی آشکار ساخت و نشان داد که پشت پرده اصلی حوادث تروریستی چه کسانی هستند ، اکنون که غرب این گونه برای تخریب وجه ی اسلام و جمهوری اسلامی ایران که پرچم دار مبارزه با ظلم و فریب و دروغ است ، به دست و پا زدن افتاده و مانند غرق شده ای آخرین تلاش ها را برای نجات خود می کند باید دانست که ادامه ی طریقت مقام معظم رهبری در آگاه سازی جوانان اروپایی و امریکایی که تشنه حقیقت اند می تواند آخرین تیر خلاص به پیکر صهیونیزم و هژمونی حبابی اش باشد.

 مجتبی رنجی/

 

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها