امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۹:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144838
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۷
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، روز گذشته (پنج‌شنبه) را باید روز نیروی هوایی ارتش سوریه نامید، چراکه جنگنده‌

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، روز گذشته (پنج‌شنبه) را باید روز نیروی هوایی ارتش سوریه نامید، چراکه جنگنده‌ های ارتش سوریه در این روز بیش از یک صد عملیات را در نقاط مختلف کشور علیه مواضع گروه‌های تروریستی مسلح به اجرا گذاشتند.

در غوطه شرقی دمشق جنگنده‌های ارتش سوریه تجمعات گروه‌های مسلح در مناطق دوما، عربین و کفربطنا را هدف گرفتند.

در ریف شمالی حمص نیروی هوایی ارتش سوریه حملاتی را علیه مواضع تروریست‌های در شهر تلبیسه درحالی انجام دادند که ریف شرقی حمص شاهد درگیری‌های شدید ارتش سوریه با گروه تروریستی تکفیری «داعش» اطراف میدان نفتی «حقل الشاعر»‌ بود که در نتیجه آن دست‌کم 12 تروریست داعشی کشته شدند.

در استان درعا جنگنده‌های ارتش سوریه تجمعات گروه‌های مسلح در شهر «انخل» در ریف درعا و مناطق شرقی شهر «بصری الشام» و شهرک‌های داعل و عتمان در ریف درعا و همچنین شهر «الشیخ مسکین» کردند.

در ریف شمالی حماه نیروی هوایی ارتش سوریه تروریست‌ها را در شهرک «کفر زیتا» و در ریف ادلب تجمعات گروه‌های مسلح در خان شیخون، قمیناس، فیلون، کنصفرة، جرجناز، سنجار و فلیون را هدف گرفت.

این درحالی است که این نیرو 17 عملیات را علیه تروریست‌ها در روستاها و شهرک‌های اطراف فرودگاه نظامی ابو الظهور از جمله روستاهای طلب، تل سلمو، ام جرین، الحمیدیه، تل سلم و بویطیه انجام داد.

در حلب درگیری‌های ارتش سوریه با گروه‌های مسلح در دو منطقه الخالدیة و العامریة شهر حلب و دو شهرک حندرات و سیفات با حملات نیروهای هوایی ارتش علیه مواضع گروه‌ تروریستی تکفیری «داعش» در شهر الباب در ریف شرقی حلب همراه بود.

در منطقه «القلمون» نیروی هوایی ارتش سوریه حملات خود علیه مواضع گروه‌های مسلح را در منطقه «الجبه» و گذرگاه مرزی «المیری» و شهرک «فلیطه» متمرکز کرده بود.

انتهای پیام/ز

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار