امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144887
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 83
مرضیه گُرد، معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در خصوص میزان میانگین شهریه مدارس غیردولتی افزود: میانگین شهریه مدارس را ...

مرضیه گُرد، معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در خصوص میزان میانگین شهریه مدارس غیردولتی افزود: میانگین شهریه مدارس را نمی‌توانیم اعلام کنیم؛ به این دلیل که باعث بالا رفتن سطح شهریه نشود اما بستگی به منطقه دارد و ممکن است مدرسه‌ای از تسهیلات دولتی استفاده کرده باشد و یا نوع فضا، متراژ ساختمان و امکانات کم باشد.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: مدرسه‌ای با شرایط و امکانات کم نمی‌تواند شهریه‌ای برابر با مدرسه‌ای بگیرد که بخش خصوصی و مؤسس با توان خود ساخته است و امکانات خوبی مانند مشاور و مربی بهداشت در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.

وی تصریح کرد: این تفاوت‌ها در الگوی شهریه گذاشته شده است؛ اما می‌توان گفت ما فقط گزینه حق سرویس و حق غذا را در این موضوع اجازه نداده‌ایم؛ چرا که اینها نباید اجبار باشد و باید با مصوبه هیأت امنای مدارس بوده  و بقیه موارد با توجه به شرایط در شورای نظارت هر استان تصویب می‌شود و در سایت‌های آموزش و پرورش نیز قابل مشاهده است و مبالغ اضافه بر آن ممنوع است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار