امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144890
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 45
سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اعلام این اخبار اظهار ...

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اعلام این اخبار اظهار داشت: ماموران انتظامی سیستان و بلوچستان در سه مرحله عملیات و درگیری مسلحانه با قاچاقچیان و کنترل محورهای مواصلاتی استان در شهرستان‌های سراوان و زاهدان طی 3 روز گذشته موفق به کشف دو تن تریاک و 497 کیلو مرفین و 12 کیلو هروئین شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این سلسله عملیات، مأموران ضمن انهدام 3 باند بزرگ توزیع‌کننده مواد مخدر که قصد جابجایی و انتقال مواد مخدر به شهرستان‌های مرکزی کشور را داشتند، 7 قاچاقچی دستگیر شدند.

وی افزود: 3 قبضه سلاح جنگی، 3 دستگاه خودروی سبک و 3 دستگاه خودروی سنگین نیز از سوداگران مرگ کشف و ضبط شد.

این مقام ارشد انتظامی به رد رشوه 600 میلیون تومانی پرداخت و تشریح کرد: در یکی از این عملیات‌ها که ماموران موفق به کشف 280 کیلو مرفین شده بودند، قاچاقچیان بعد از دستگیری و در حین انتقال به مقر پلیس مبلغ 600 میلیون تومان رشوه به ماموران پرداخت کرده که ماموران وظیفه شناس نیروی انتظامی ضمن ضبط مبلغ رشوه، مراتب را صورتجلسه کرده و همراه با متهمان تحویل مقر پلیس دادند.

سردار رحیمی ضمن اشاره به این مطلب که قاچاقچیان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی و استفاده از ظرفیت موجود در تمام اقشار اجتماعی به ویژه ریش سفیدان و متنفذین با قاچاقچیان، قانون‌شکنان و هنجار گریزان به طور قاطع برخورد می‌کنند و اجازه نخواهد داد که افراد سودجو به اهداف پلید خود دست یابند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها