امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144924
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۷
تعداد بازدید: 67
محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به حاشیه‌سازی برخی ...

محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به حاشیه‌سازی برخی رسانه‌ ها و سیاسی جلوه‌دادن اقدامات وزارت بهداشت، اظهار داشت: وزاتخانه‌ها وظیفه خدمت‌رسانی به مردم را دارند و همه وزرا در این دولت، خود را مسئول می‌دانند، از طرفی اقدامات صورت گرفته در وزارت بهداشت و درمان بسیار روشن و مبین است و شاهد تحول در حوزه سلامت هستیم.

وی با بیان این که وظیفه رسانه‌ها نقد سازنده است، اظهار داشت: رسانه‌ها می‌توانند اگر انتقادی یا صحبتی دارند به مسئولین بیان کنند و نقد و انتقادشان را مطرح کنند، همیشه احتمال این که کاری از زوایای خوب دیده نشود یا انتقادی به آن وارد شود وجود دارد اما این از ارزش یک کار خوب را نفی نمی‌کند بنابراین توصیه ما به مطبوعات آن است که ا‌قدامات صورت گرفته را به همان صورتی که وجود دارد برای مردم بازگو کنند.

مقیمی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در وزارت بهداشت و درمان خاطرنشان کرد: وزارت بهداشت و درمان تحولی در زمینه بهداشت و درمان و سلامت به وجود آورده است که این امر نتیجه برنامه‌ریزی‌های دولت و همکاری مجلس شورای اسلامی است و این امر نشان می‌هد اگر دست به دست یکدیگر دهیم می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

معاون سیاسی وزیر کشور در پایان با اشاره به کاهش درآمد نفتی اظهار داشت: کارهایی که اکنون صورت گرفته است مثبت و قابل دفاع است، با توجه به این که اکنون با کاهش درآمد نفتی مواجه شدیم اقداماتی که صورت گرفته است قابل دفاع است و باید از اقدامات وزیر بهداشت و درمان و از تحولی که در زمینه سلامت به وجود آمده است تقدیر کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها