امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144943
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۷
تعداد بازدید: 200
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، ششمین روز جشنواره فیلم فجر عصر امروز در حالی آغاز شد که از ساعت 2 بعدازظهر اهالی رسانه و منتقدان آماده تماشای اثر یک ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، ششمین روز جشنواره فیلم فجر عصر امروز در حالی آغاز شد که از ساعت 2 بعدازظهر اهالی رسانه و منتقدان آماده تماشای اثر یک فیلم اولی بنام مجید اسماعیلی بودند.

«ماهی سیاهی کوچولو& raquo; نام اثری قابل قبول از مجید اسماعیلی است که عصر روز گذشته جمعه 17 بهمن ماه در سالن اصلی برج میلاد به نمایش در آمد و حتی حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی نیز برای دومین بار ومتوالی به کاخ جشنواره آمد و به تماشای این اثر سینمایی نشست.

و اما «من دیه گو مارادونا هستم» بهرام توکلی امروز مخطبان زیادی را به میلاد تهران کشاند بطوریکه اهالی رسانه و منتقدان 1 ساعت قبل از آغاز فیلم در صف ایستاده بودند و عده ای نیز به صورت ایستاده و البته عده ای هم بدلیل کمبود فضای کافی در سالن اصلی برج میلاد از تماشای این فیلم جا ماندند.

البته در ششمین روز جشنواره یک فیلم تاثیرگذار و آبرومند هم در آخرین سانس جمعه 17 بهمن ماه به نمایش در آمد و این فیلم چیزی نبود جز «کوچه بی نام»، اثری قابل قبول از هاتف علیمردانی که البته منصور لشگری قوچانی تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد.

تماشاگران سالن اصلی میلاد تهران بارها و بارها در زمان پخش این فیلم تحت تاثیر قرار گرفته و پی در پی تشویق می‌کردند تا جایی که باران کوثری بازیگر این فیلم در نشست خبری «کوچه بی نام» خطاب به فرهاد اصلانی عنوان کرد: امیدوارم تا ابد بتوانم با فرهاد اصلانی نقش پدر و دختر را ایفا کنم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار