امروز : دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 23
۱۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144962
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۰۰
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا، قدرت الله علیخانی که از نمایندگان ادوار مجلس است امروز در مصاحبه با روزنامه آرمان ضمن انتقاد از نطق اخیر ...

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا، قدرت الله علیخانی که از نمایندگان ادوار مجلس است امروز در مصاحبه با روزنامه آرمان ضمن انتقاد از نطق اخیر دکتر احمد توکلی درباره پرونده مفاسد مهدی هاشمی اظهار داشت: از سخنان توکلی تعجب کردم؛ آقای توکلی امروز به کسی نسبت‌های ناروا داده است که امکان دفاع از خود را ندارد و این به مثابه تحت‌الشعاع قرار دادن دیگران تلقی می‌شود و اخلاقا و شرعا درست نیست.

وی ضمن اشاره به تخلفات رحیمی عنوان کرده است:  جوسازی ها نمی‌تواند فسادهای دولت قبل را بپوشاند.

این اظهارات علیخانی در حالی است که احمد توکلی یکی از نمایندگان اصولگرایی است که از ابتدا پیگیر پرونده رحیمی بوده و به عنوان یکی از چند نماینده مجلس اسناد پرونده وی را تکمیل و فساد اقتصادی رحیمی را رو کرده است. 

از طرف دیگر، قدرت الله علیخانی که امروز علیه احمد توکلی مصاحبه کرده، سال 1388 که محمدرضا رحیمی به عنوان معاون اول منصوب شد به همراه گروه دیگر از جمله تعدادی از نمایندگان اصلاح طلب مجلس هشتم، طی نامه ای خطاب به احمدی نژاد از انتصاب رحیمی به عنوان معاون اول تقدیر کرد. 

/انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار