امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144993
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
عیسی فرهادی فرماندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به انتشار برخی حاشیه‌سازی‌ها ...

عیسی فرهادی فرماندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به انتشار برخی حاشیه‌سازی‌ها از سوی رسانه& zwnj;ها و زیر سوال بردن اقدامات وزرای دولت مانند وزیر بهداشت و درمان گفت: دولت بر اساس شعار تدبیر و امیدی که پس از روی کار آمدن داده است تاکنون به وعده‌های خود پایبند بوده و در یک سال و نیم اخیر توانسته است به اهداف خودش دست پیدا کند.

وی به تشریح دستاوردهای دولت در حوزه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی پرداخت و اظهار داشت: دولت توانسته است در حوزه کنترل تورم کنترل رشد منفی اقتصاد اقدامات مثبتی را انجام دهد همچنین برنامه‌ریزی‌های مدونی را برای تکمیل پروژه‌های ناتوان انجام داده است و در حوزه سلامت شاهد تحول گسترده‌ای بوده‌ایم که در سال‌های پیش نظیر آن را ندیدیم.

فرهادی با بیان اینکه دولت یازدهم توانست بودجه را در زمان مقرر خود به مجلس تحویل دهد تصریح کرد: اقداماتی که دولت در زمینه ارائه قانون بودجه در زمان مقرر به مجلس انجام داده است در سال‌های پیش کم نظیر بوده همچنین در بخش خارجی نیز مذاکره‌کنندگان‌مان توانسته‌اند بر حقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران برای استفاده از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای پافشاری کرده و از سختگیری‌های بیش از حدی که در گذشته اعمال می‌شد جلوگیری کنند.

فرماندار تهران با بیان اینکه وظیفه رسانه‌ها و صدا و سیما تبیین دستاوردهای دولت برای مردم است اظهار داشت: رسانه‌ها باید به جای حاشیه‌سازی به بیان دستاوردهای مثبت دولت برای مردم بپردازند چرا که در این صورت امید در مردم افزایش یافته و شاهد ثمرات گسترده‌ای در این زمینه خواهیم بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها