امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144995
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به رفتار

ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به رفتار دوگانه دولت درقبال منتقدان به اعضای کابینه، گفت: آقای رئیس‌جمهور باید تفاوت بین دلسوزان و منتقدان با کسانی که به دنبال کار سیاسی هستند و درصدد فضاسازی برای دولت می‌با‌شند را درک کرده و تشخیص دهد.

وی افزود: رئیس‌جمهور در مصاحبه‌های خود عنوان می‌کند دولت ما دولت انتقادپذیر است اما در عمل زمانی که انتقاد منصفانه‌ای از سوی دلسوزان مطرح می‌شود، اتفاق دیگری می‌افتد.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان اظهار داشت: دولت در عرصه نظام بین‌الملل نماینده نظام جمهوری اسلامی و این اختیاری است که از طرف مردم به وی تفویض شده و اگر انتقادی هم مطرح می‌شود از سر دلسوزی و خیرخواهی است.

جراره همچنین خاطرنشان کرد: انتظار ما از دولت این است که بر روی انتقادات بررسی‌هایی داشته و انتقاد منصفانه و غیرمنصفانه را از یکدیگر جدا کند و بین آنها تفکیک قائل شود؛ به گونه‌ای نباشد که ما در کابینه وزیر درجه یک و درجه دو داشته باشیم و نگاه دولت به وزرا باید نگاهی واحد و یکسان باشد.

وی با اشاره به عملکرد وزارت بهداشت طی یک سال و نیم گذشته، اظهار داشت: ما شاهدیم در این بخش فعالیت‌های خوبی انجام شده که البته ریل‌گذاری آن توسط مجلس شکل‌گرفته اما در مجموع دولت توانسته تا حدودی قوانین این حوزه را اجرایی و موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کند.

جراره با بیان اینکه نقطه قوت دولت را می‌توان توجه به حوزه بهداشت و درمان دانست، ابراز امیدواری کرد که مشکلات موجود در این حوزه سریعا برطرف شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها