امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145000
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله سیدمحمدعلی علوی‌گرگانی در دیدار با جمعی از مسئولان و فرماندهان ناحیه امام حسین ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله سیدمحمدعلی علوی‌گرگانی در دیدار با جمعی از مسئولان و فرماندهان ناحیه امام حسین (ع) سپاه استان قم که ظهر امروز در دفتر این مرجع تقلید انجام شد، پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی را وظیفه سنگینی دانست و ابراز کرد: زندگی در این انقلاب سعادت بزرگی است که امروزه نصیب ما شده است.

وی با بیان اینکه رحمت الهی شامل همگان خواهد شد افزود: این رحمت به گروه خاصی محدود نمی‌شود اما یکی از شرایط آن قابلیت داشتن افراد و ملت‌هاست.

این مرجع تقلید یادآور شد: در طول تاریخ انقلاب‌های بسیاری شکل گرفته اما هیچ کدام رنگ و بوی انقلاب اسلامی را نداشته است؛ مشکلات نیز به صورت مستمر در جوامع دیده می‌شود و مسئولان و مردم باید در کنار یکدیگر برای برطرف‌سازی مشکلات و تقویت نظام اسلامی تلاش کنند.

وی ادامه داد: نباید در برخورد با مسئولان و برخی از حرکت‌های نادرست در جامعه اسلامی به شیوه‌ای رفتار کنیم که دشمن بتواند از این رفتار سوءاستفاده کند بلکه باید با توجه به نظر رهبری از شیوه برخورد مناسبی استفاده کنیم تا نظم جامعه اسلامی حفظ شود.

آیت‌الله علوی‌گرگانی با تاکید بر اینکه دشمن در بسیاری از کشورهای اسلامی به دنبال ایجاد تفرقه میان مردم است گفت: در دهه فجر که یادبودی از انقلاب اسلامی است باید به ارزش‌ها و دستاوردها تکیه کرده و برای ترویج آن‌ها گام برداریم.

وی از دهه فجری به عنوان یادآور دوران پیروزی انقلاب اسلامی برای نسل‌های مختلف نام برد و اظهار کرد: بشر به صورت مستمر در حال غفلت است به همین علت باید در عملکردهای خود به گذشته نیز نگاه داشته باشیم تا دچار غفلت نشویم.

آیت‌الله علوی گرگانی خاطرنشان کرد: حرکت امام خمینی (ره) برای احیا کردن روش‌ها و سنت‌های اسلام بود و ایشان در حرکت خود نگاه شخصی نداشتند به همین علت نباید اجازه دهیم در کشور اسلامی سنت‌ها و روش‌های اسلامی فراموش شود.

وی پاسداران را فرزندان انقلاب اسلامی خواند و گفت: مسئولان و آحاد مردم باید به هدف انقلاب توجه داشته باشند و اجازه ندهند این اهداف فراموش شود.

آیت‌الله علوی گرگانی با اشاره به اینکه مراجع تقلید دلسوزان جامعه اسلامی هستند بیان کرد: مراجع قصد اهانت به شخصیت‌های کشوری ندارند، این مسئولان کشور از جمله دولت و اعضا آن خادم مردم هستند اما اگر اشتباهی رخ می‌دهد باید به دنبال اصلاح آن باشند و نسبت به تذکر مراجع دلگیر نشوند زیرا مراجع دلسوزانه برای انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند.

انتهای پیام/78023/صا40/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها