امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145043
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
رضا مهاجرنیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به دوره آموزشی ضمن خدمت با عنوان بهداشت و حفاظت محیط زیست اظهار کرد: این دوره ...

رضا مهاجرنیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به دوره آموزشی ضمن خدمت با عنوان بهداشت و حفاظت محیط زیست اظهار کرد: این دوره برنامه آموزشی و فرهنگ‌سازی بوده که برای قشر تاثیرگذار، معلمان و دبیران زیست& zwnj;شناسی، بهداشت و جغرافی مقطع ابتدایی برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: این دوره آموزشی 16 ساعته ضمن خدمت است که در قالب تفاهم‌نامه بین سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت آموزش و پرورش کشور برگزار می‌شود.

رئیس اداره آموزش و پژوهش اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان قم با بیان اینکه که یکی از بندهای این تفاهم‌نامه آموزش و توانمندسازی زیست محیطی دبیران و معلمان است، یادآور شد: این دوره در راستای دانش‌افزایی، توانمندسازی و توسعه مشارکت جامعه فرهنگیان در راستای حفاظت زیربنایی،‌ دلسوزانه،‌ اصولی و هوشمندانه از محیط زیست استان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد:‌ دوره آموزشی محیط یار پیش از این دوره برگزار شده است که در زمینه توانمندسازی معلمان در زمینه حفاظت محیط زیست بود.

انتهای پیام/78003/صا20/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها