امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145054
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
امیرفاضل الهیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: در جلسه‌ای که چند روز قبل در وزارت کشور با ...

امیرفاضل الهیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: در جلسه‌ای که چند روز قبل در وزارت کشور با حضور استاندار، فرماندار، معاون سیاسی وزیر کشور، رئیس شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد بر قطعیت برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها در اسفند تأکید شد.
وی تصریح کرد: بر همین اساس ویژه‌نامه برگزاری انتخابات توسط کمیته مشترک متشکل از وزارت کشور، استانداری، فرمانداری، شورای شهر و سایر دستگاه‌های ذیربط تهیه و در جلسه بعدی مورد بررسی و تصویب قرار گیرد.
الهیان با اشاره به آمار ثبت‌نام شدگان نهایی در چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها گفت: 21 درصد بانوان برای انتخابات این دوره ثبت‌نام کرده‌اند.
سخنگوی چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها اضافه کرد: از بین مجموع ثبت‌نام‌شدگان 1283 نفر رزمنده، 119 نفر جانباز، 36 آزاد و 352 نفر خانواده شهدا هستند.
سخنگوی چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها بیان داشت: بیشترین فراوانی داوطلبین بر حسب سن به ترتیب عبارت است از افراد در رده سنی 40 تا 49 سال، به تعداد 2979 نفر، رده سنی 30 تا 34 سال به تعداد 2 هزار و 560 نفر و افراد بالای 60 سال به تعداد 1166 نفر اختصاص دارد.
وی در خصوص سایر ادیان الهی ثبت‌نام شدگان تصریح کرد: سه نفر زرتشتی، 10 نفر ارمنی، یک نفر کلیمی و 22 نفر مسیحی هستند.
سخنگوی چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها افزود: محله تهرانپارس شرقی در منطقه 4 با 110 نفر داوطلب بالاترین آمار ثبت‌نام رادارند و بعد از آن به ترتیب محله هاشم‌آباد منطقه 15 با 104 نفر داوطلب، محلات قیام‌دشت و مسعودیه منطقه 15 هرکدام با 102 نفر در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها