امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145059
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم آغاز به کار سال تحصیلی «کودکان کار» امروز به صورت پایلوت کشوری ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم آغاز به کار سال تحصیلی «کودکان کار» امروز به صورت پایلوت کشوری در دو گروه دختر و پسر با حضور 160 دانش‌آموز در مدرسه دخترانه ایمان و مدرسه پسرانه شهید منتظری منطقه 12 تهران آغاز شد.

به گزارش فارس، در این مراسم کودکان کار و بدون اسناد هویتی در قالب تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری، آموزش و پرورش و انجمن حمایت از کودکان کار در منطقه 12 تهران تحصیل علم و دانش را در فضای رسمی آغاز کردند.

در این مراسم، دانش‌آموزان با در دست داشتن شاخه‌های گل و بادبادک با کیف مدرسه و در فرم دانش‌آموزی، عزم خود را برای فتح قله‌های علم و دانش جزم کردند.

گفتنی است، این کودکان از ساعت 13 تا 17 در این مدرسه به صورت رایگان تحصیل می‌کنند.

به گزارش فارس، دانش‌آموزان شرکت‌کننده در آغاز سال تحصیلی خود سوگندنامه‌ای را قرائت کردند که در متن این سوگندنامه آمده است: «خداوندا تو را سپاس که به ما سلامتی عطا کردی، از تو می‌خواهیم به معلمان، مربیان و بزرگان ما خیر، خوشی و سلامتی عطا بفرما. بارالها! روز به روز به دانش و علم من بیفزا. مهربانا! درود و سلام ما را به آخرین فرستاده خدا، پیامبر مهربانی‌ها ابلاغ فرما و ما در راه رسیدن به مهربانی‌ها، خوبی‌ها و اطاعتت کمک کن».

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار