امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145060
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد ساریان، دبیر چهارمین دوره نمایشگاه شهر بازی، پارک‌ها، تجهیزات و فناوری اوقات فراغت گفت: این

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد ساریان، دبیر چهارمین دوره نمایشگاه شهر بازی، پارک‌ها، تجهیزات و فناوری اوقات فراغت گفت: این نمایشگاه از 23 تا 26 بهمن در تهران برگزار می‌شود.

وی ضمن اعلام خبر فوق تصریح کرد:‌ این نمایشگاه امسال با مشارکت بالای نمایندگان، برندهای برتر کشورهای توسعه یافته در صنعت شهر بازی و اوقات فراغت از جمله استرالیا، ایتالیا، چین، آلمان و روسیه در متراژ 4 هزار متر مربع برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران و سازمان علمی استاندارد از حامیان نمایشگاه فوق هستند، گفت:‌در این نمایشگاه حدود 80 شرکت داخلی و خارجی حضور دارند و آخرین دستاوردهای خود در صنعت شهربازی و تجهیزات اوقات فراغت را به نمایش می‌گذارند.

ساریان با اعلام اینکه این صنعت در تمامی کشورهای توسعه یافته دنیا از محورهای بزرگ صنعت گردشگری محسوب می‌شود، به موقعیت جغرافیایی و ظرفیت ایران در صنعت گردشگری اشاره و تاکید کرد که توسعه صنعت اوقات فراغت در توسعه صنعت گردشگری کشور و افزایش گردش مالی این صنعت بسیار مؤثر خواهد بود.

وی گفت: در توسعه صنعت اوقات فراغت، هم تصمیم‌سازی‌های اقتصادی و هم تصمیم‌سازی‌های فرهنگی دخیل است و به تبع، توسعه این صنعت هم آثار مثبت خود را در دو حوزه فوق برجای می‌گذارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها