امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145069
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روزنامه «هاآرتص»، دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل در ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روزنامه «هاآرتص»، دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل در گزارشی اعلام کرد، از شروع سال 2015، اداره عمران رژیم صهیونیستی 77 منزل مسکونی، محل نگهداری احشام، مزارع و سایر زیرساخت‌های فلسطینی‌ها در منطقه C کرانه باختری را به بهانه ساخت‌وساز بدون مجوز تخریب کرده است. از این رو 110 فلسطینی که نیمی از آنها کودک هستند، در اوج زمستان خانه‌های خود را از دست داده‌اند.

بر اساس این گزارش، اداره عمران رژیم صهیونیستی بین 19 تا 26 ژانویه، 41 زیرساخت را تخریب کرده است که این میزان نسبت به میانگین هفتگی در سال 2014 افزایش داشته است. در سال 2014، رژیم صهیونیستی به طور متوسط هر هفته، 9 ساختمان را تخریب می‌کرده است.

به نوشته هاآرتص، اداره عمران رژیم صهیونیستی در سال 2014، 969 خانه فلسطینی در منطقه C کرانه باختری را به بهانه ساخت‌وساز بدون مجوز تخریب کره است که طبق توافقنامه اسلو تحت کنترل اسرائیل قرار دارند. در شرق بیت‌المقدس نیز، بعد از تخریب 97 ساختمان، 208 فلسطینی بی‌خانمان شدند. در کل، طبق گزارش دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل، مقامات اسرائیلی 590 ساختمان‌ متعلق به فلسطینی‌ها را در منطقه C کرانه باختری و بیت‌المقدس تخریب کردند و 1177 فلسطینی را بی‌خانمان ساختند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها