امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145071
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «فارس السقاف» مشاور رئیس‌جمهور مستعفی یمن که تا چندی پیش، علیه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «فارس السقاف» مشاور رئیس‌جمهور مستعفی یمن که تا چندی پیش، علیه انصارالله یمن موضع& zwnj;گیری می‌کرد و در مدح رئیس جمهور سخن می‌گفت، موضع خود را تغییر داد.

وی در گفت‌وگو با روزنامه کویتی «السیاسة» اظهار داشت: «برای یمن بهتر است که حوثی‌ها مسئولیت کامل امور را برعهده گیرند. پیش از این آنها خواستار مشارکت بودند اما از آنجا که همه با این مسئله موافقت نکردند، همه امور به دست حوثی‌ها افتاد و آنها تغییر در قفدرت را کامل کردند. اکنون نیز آنها باید مسئولیت همه چیز را بر عهده بگیرند زیرا صنعا را تحت کنترل خود دارند. اکنون ماه به عملکرد آنها چشم می‌دوزیم تا ببینیم موفق خواهند بود یا نه. اما به هر حال این وضعیت بهتر از خلأ قدرت در کشور است.

السقاف گفت که آنچه در یمن روی داده، نتیجه شکست گروه‌های سیاسی است.

مشاور رئیس‌جمهور مستعفی یمن اغلب، مواضع خود را با تغییرات در یمن تغییر می‌دهد وی زمانی مدح «علی عبدالله صالح» رئیس‌جمهور مخلوع یمن و پسرش «احمد» را به زبان می آورد. پس از انتقال قدرت به «عبدربه منصور هادی»، مدح هادی را به زبان آورد و گویا اکنون به سوی انصارالله متمایل شده است در حالی که همواره از این جنبش انتقاد می‌کرد.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها