امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145100
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مقامات وزارت کشور تونس اعلام کردند که طرح تروریست‌ها برای حمله به ساختمان این ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مقامات وزارت کشور تونس اعلام کردند که طرح تروریست‌ها برای حمله به ساختمان این وزارتخانه& nbsp;در خیابان «الحبیب بورقیبة» در مرکز پایتخت خنثی شد.

براساس گزارش روسیا الیوم، نیروهای ضد تروریست در وزارت کشور عملیات تروریستی بزرگی را خنثی کردند که طی آن قرار بود علاوه بر ساختمان وزارت کشور، مراکز امنیتی در پایتخت و استان‌های جنوبی تونس و همچنین منازل نیروهای امنیتی هدف قرار بگیرد.

سخنگوی وزارت کشور یمن خبر داده که در این زمینه 32 نفر توسط دستگاه‌های امنیتی دستگیر شده‌اند و افراد دستگیر شده اعضای گروهی موسوم به گردان «عقبة ابن نافع» بودند که تعدادی از آنها از نبرد سوریه بازگشته بودند.

دولت پیشین تونس که دارای گرایش‌های اخوانی بود، حمایت‌های قابل توجهی از تروریست‌های سوریه می‌کرد و تعداد زیادی از تونسی‌ها را از طریق ترکیه به سوریه اعزام کرده بود تا علیه دولت دمشق بجنگند که بخش زیادی از این افراد زنان تونسی بودند که برای جهاد نکاح به سوریه رفته بودند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها