امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145119
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  نشان حرکت ملی «سرزمین برادری» که در قالب سفر جمع زیادی از هنرمندان، اساتید حوزه و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  نشان حرکت ملی «سرزمین برادری» که در قالب سفر جمع زیادی از هنرمندان، اساتید حوزه و دانشگاه و ورزشکاران برجسته کشور به سه استان کردستان، گلستان و سیستان و بلوچستان انجام می شود، رونمایی شد.

بنابر اعلام روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده، دیدار رودرو با مردم، گفت‌وگو با علما، نخبگان و هنرمندان مؤثر سه استان کردستان، گلستان و سیستان‌وبلوچستان، تجلیل از فعالان عرصه وحدت و ... برخی از برنامه‌های این سفر سه روزه را تشکیل می‌دهد.

یونس رجبی، طراح این لوگو اظهار داشت: ایرانی بودن و استفاده از خط ملی شکسته نستعلیق، سادگی در ارتباط و خوانایی، توجه به رنگ‌های ملی و پرچم کشور، استفاده از گل به عنوان نماد محبت و مهربانی و اخوت، داشتن گردش و حرکت دوار متناسب با موضوع کاروان و... برخی از مولفه‌های این نشان را تشکیل می‌دهد.

وی افزود: در مجموع خود کلمات و کشیده‌های سین، نون و یاء حس لطافت و آغوش باز برادرانه را منتقل می‌کند. ضمن اینکه خط شکسته از قدیم خط علم و آموزش بوده و با موضوع سفر فرهیختگان و اهل علم و هنر هماهنگی دارد.

رجبی در پایان اظهار داشت بسیار خوشحال هستم که توانستم به عنوان یک گرافیست سهمی در این حرکت که نماد وحدت ملی و تقویت روحیه اخوت و برادری و سعه صدر و همزیستی و دوستی در کشور است داشته باشم.

جزئیات سفر کاروان «ایران، ‌سرزمین برادری» و برنامه‌های آن در سه منطقه مذکور، متعاقباً‌ اعلام خواهد شد

انتهای پیام/س

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار