امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14512
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 284
رضا طاهر‌خانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره اعلام نتایج شورای شهر شهرهای رودهن و آبعلی اظهار داشت: چهارمین دوره انتخابات شورای شهرها در ...

رضا طاهر‌خانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره اعلام نتایج شورای شهر شهرهای رودهن و آبعلی اظهار داشت: چهارمین دوره انتخابات شورای شهرها در بخش رودهن و آبعلی همزمان با یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با تجلی حماسه سیاسی برگزار شد.

وی ادامه داد: صحنه پرشور انتخابات در 24 خرداد به نوعی آزمون خیره‌کننده‌ای بود که چهره مصمم انقلاب اسلامی را به دشمنان نشان داد و این حضور پرشور دوستداران نظام را امیدوار‌تر کرد.

طاهر‌خانی خاطر نشان کرد: رشد فزاینده سیاسی و پافشاری بر مردم‌سالاری دینی حقیقتی است که با حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی در عمل به اثبات رسید.

بخشدار رودهن افزود: شورای شهر رودهن شامل 7 نفر و شورای شهر آبعلی شامل 5 نفر عضو اصلی است.

وی درباره اسامی منتخبین مردم در شورای شهر رودهن بیان داشت: سعید احمدی با 3 هزار و 830 رأی، کوروش حنیفی با 3 هزار و 30 رأی، یزدان شیر‌محمدی با 3 هزار و 10 رأی، علی‌اکبر ارشدی با 3 هزار و 207 رأی، علیرضا حسین شرفی با 2 هزار و 266 رأی، محمود همتی با 2 هزار و 649 رأی و علیرضا عسگری با 2 هزار و 621 رأی به شورای شهر رودهن راه پیدا کردند.

طاهرخانی درباره منتخبین شورای شهر آبعلی اظهار داشت: غلامرضا احمدی با 767 رأی، محسن اسماعیلی با 498 رأی، علی رمضانی با 457 رأی، حامد قربانی با 425 رأی و ابوالفضل شریفی با 403 رأی منتخبین مردم در شورای شهر آبعلی شدند.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها