امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145121
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برنامه تلویزیونی میکروسکوپ که قرار است از شبکه 4 هرشب ساعت 23 پخش شود به کنکاش ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برنامه تلویزیونی میکروسکوپ که قرار است از شبکه 4 هرشب ساعت 23 پخش شود به کنکاش درباره سلامت شهروندان خواهد پرداخت و در این راستا از پزشکان صاحب نظر و کارشناسان برجسته بخش سلامت کمک خواهد گرفت.

برنامه تلویزیونی «میکروسکوپ» بنا به ضرورت سلامت جامعه و توجه به این مهم در نظر دارد تا بیشتر با سوژه هایی روز و کارآمد به استقبال بررسی راهکارهایی برای درمان بیماری ها و مقابله با آنها برود.

تهیه کنندگی این برنامه تلویزیونی را مجید یوسفی و فانزه نعمتی مجری برنامه بر عهده دارد.

کارگردانی «میکروسکوپ» نیز بر عهده یوسف دانش صدیق است. به گفته مجید یوسفی این برنامه با هدف ارتقا و آگاهی  مردم در حوزه سلامت و پیشگیری از بیماری هاست . سلامت مردم در پیشگیری درمان ، نحوه انتخاب صحیح پزشک و بررسی معضلات بیماران در جامعه از جمله محورهای این برنامه است. با توجه به اینکه بیشتر  پرونده‌های پزشکی به دلیل عدم آگاهی شهروندان پزشک اشتباه را انتخاب می‌کنند این برنامه در نظر دارد تا به مردم برای پیدا کردن پزشک راهکارهای مثبت ارائه کند. این برنامه از 23 بهمن ماه شنبه تا چهارشنبه روی آنتن می‌رود. 

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار