امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145129
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 165
«احمد حاجی‌شریف» معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، ...

«احمد حاجی‌شریف» معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;< /strong> با اشاره به انتخاب چهره‌های قرآنی در عرصه تصحیح قرآن کریم، اظهار داشت: سال گذشته در هشتمین دوره تکریم چهره‌های قرآنی از یک مصحح قرآن تجلیل به عمل آمد و بر اساس پیش‌بینی‌ها قرار شد امسال نیز این روند ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه در نهمین دوره تکریم چهره‌های قرآنی یکی از مصححان قرآن کریم به عنوان مصحح برتر معرفی و تجلیل می‌شود، افزود: هفت نفر از مصححان قرآن کریم که در سال‌های اخیر فعالیت بیشتری داشتند انتخاب شده‌اند که بر اساس آیین‌نامه یک نفر از این مصححان قرآن در مراسم تکریم چهره‌های قرآنی معرفی خواهد شد.

معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن درباره نحوه انتخاب مصحح برتر قرآن کریم نیز گفت: در آیین‌نامه انتخاب مصحح برتر قرآن کریم تخصص و توانایی تصحیح قرآن و گذراندن دوره‌های تخصصی از اهمیت بسیاری برخوردار است همچنین مصحح برتر قرآن باید علاوه بر دقت عمل، میزان تصحیح بیشتر و اشتباه کمتری داشته باشد.

حاجی‌شریف خاطر نشان کرد: تاکنون برای انتخاب مصحح برتر قرآن کریم به نتیجه‌ای نرسیدیم به همین جهت اگر تا زمان نهایی شدن اسامی چهره‌های قرآنی نتوانیم مصحح برتر را انتخاب کنیم امسال تجلیل از مصحح قرآن نخواهیم داشت که البته عدم تجلیل از یک مصحح برتر قرآن به عنوان چهره قرآنی در سال جاری ضعیف است.

به گزارش فارس مراسم تجلیل از چهره‌های برتر قرآنی هم‌زمان با اختتامیه مسابقات قرآنی «تسنیم» و «تلاوت» اول اسفندماه در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها