امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145145
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
علی طالب آبادی نویسنده فیلم سینمایی «ماهی سیاه کوچولو» در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره شکل گیری ایده اولیه این اثر گفت: من و ...

علی طالب آبادی نویسنده فیلم سینمایی «ماهی سیاه کوچولو» در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره شکل گیری ایده اولیه این اثر گفت: من و شفیعی بیش از یک سال روی موضوعات مختلفی کار می‌کردیم تا اینکه شخصیتی به نام شهرزاد با بازی مریلا زارعی در ذهن من بروز کرد.

وی افزود: بعد از مشخص شدن گروه بازیگران من فیلمنامه را نوشتم و در اواسط فیلمبرداری آن را کامل کردیم.

طالب آبادی با اشاره به موفقیت «ماهی سیاه کوچولو» در جذب مخاطب اظهار داشت: اینکه چقدر این فیلم موفق بوده باید منتظر ماند و دید به چه شکل در ذهن مخاطب نقش خواهد بست.

این فیلمنامه نویس تاکید کرد: من فیلم «ماهی سیاه کوچولو» را در سینماهای مردمی جشنواره فیلم فجر همراه با مردم دیده ام و به نظرم عده ای با فیلم همراه بودند و عده ای هم نکاتی را درباره فیلم گفتند اما مهم تر از همه این است که این فیلم صدای همه را در آورده است و کسی نسبت به آن بی تفاوت نیست حتی اگر مضمون فیلم را دوست نداشته اند.

طالب آبادی با اشاره به ضعف فیلمنامه در سینمای ایران خاطرنشان کرد: این موضوع باید توسط کارشناسان عرصه فرهنگ مورد بررسی قرار بگیرد اما من به عنوان یک فیلمنامه نویس می‌گویم که نه اصلا مشکل سینمای ایران فیلمنامه نیست. به نظر من مجموعه عوامل خارج از عهده سینماگران باعث وقوع اتفاقاتی در سینما می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها