امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145149
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
هاتف علیمردانی کارگردان فیلم سینمایی «کوچه بی‌نام» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره این اثر اظهار داشت: من احساس کردم ...

هاتف علیمردانی کارگردان فیلم سینمایی «کوچه بی‌نام» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره این اثر اظهار داشت: من احساس کردم موضوع خانواده موضوع جذاب تری است و به همین دلیل در فیلم های سینمایی & laquo;بخاطر پونه» و «مردن به وقت شهریور» و در همین فیلم تمام هر چه بلد بودم را خرج کردم.

وی افزود: این فیلم یک اعتقادی است که من در تمام این سال‌ها با آن بزرگ شدم. آن اعتقاد این است که می‌شود روی خطر تعادل و در واقع بدون به راست و چپ رفتن می‌شود خوب فکر کرد و مردم را دوست داشت. بنابراین کوچه بی نام پرانتزی کوچک از ایران ماست.

علیمردانی با اشاره به جذب و امید بخشیدن به مخاطب گفت: به لطف خدا این فیلم جز سه فیلم برتر از نگاه مردم در سی و سومین جشنواره فیلم فجر است و این نشان دهنده این است که مخاطب پسند است و دلیل آن این است که موضوع این فیلم از دل برآمده است. وقتی ما به میان مردم میرویم مردم را بیشتر درک میکنیم.

کارگردان «به خاطر پونه» تاکید کرد: در دوره ای مد شده بود که برخی با سیاهنمایی از جشنواره های خارجی جایزه میگرفتند و سیاه بودن را برای خودمان واجب کردیم اما من در کوچه بی نام سعی کردم اثری امیدبخش همراه با واقعیت های جامعه ارائه دهم.

علیمردانی تصریح کرد: به نظر من تنها چیزی که باعث میشود تا مردم فیلم را دوست داشته باشند این است که خودشان را در فیلم می‌بینند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها