امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14515
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 93
محمدجواد فتحی امروز در گفت‎‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به این‌که سوخت و سرمایه در گردش مشکل هنرمندان صنایع‌‌دستی تویسرکان است، اظهار داشت: ...

محمدجواد فتحی امروز در گفت‎‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به این‌که سوخت و سرمایه در گردش مشکل هنرمندان صنایع‌‌دستی تویسرکان است، اظهار داشت: عمدتاً کارگاه‌های صنایع‌دستی ما در زمینه خدماتی که به آن‌ها داده می‌شود تعرفه آن‌ها به شکل صنعتی محاسبه می‌شود و آن‌ها نیز هزینه کمتری را پرداخت می‌کنند.

وی با بیان این‌که مشکل سوخت کارگاه‌های صنایع‌دستی نسبت به هزینه مراکز تجاری کمتر است، افزود: هزینه کمتر کارگاه‌های صنایع‌دستی در بخش سوخت، مزیتی برای کارگاه‌های مجوزدار است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تویسرکان اظهار داشت: با توجه به این‌که کارگاه‌های ما غالباً مازاد تولیدات چوبی دارند با استفاده از سوخت چوب از گرمایش آن استفاده می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: افرادی هم که برای سهمیه نفت سفید و یا گازوئیل به ما مراجعه می‌کنند به شرکت فرآورده‌های نفتی معرفی می‌کنیم و آن‌ها می‌توانند با مجوز و مساحت کارگاهی خود سوخت را دریافت کنند.

فتحی در پایان سخنانش یادآور شد: در طول سال مشکلات صنایع‌‌دستی را پیگیری کرده و برگزاری نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها را نیز دنبال می‌کنیم.
انتهای پیام/89003/م30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها