امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145155
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
«بهرام محمدی‌نیا»، مدیر شبکه قرآن و رئیس شورای معارف اسلامی سیما، با اعلام این خبر در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه ...

«بهرام محمدی‌نیا»، مدیر شبکه قرآن و رئیس شورای معارف اسلامی سیما، با اعلام این خبر در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: با ابلاغ ساختار جدید سازمانی شبکه‌های سیما، وظایف موازی و پست‌های غیرضرور در یکدیگر ادغام و امور تخصصی به حوزه‌های مرتبط واگذار شده است.

وی افزود: در این رویکرد، افزایش کیفیت و تولید بهتر؛ مهمترین شاخص تصمیم‌گیری در دوره جدید رسانه ملی در نظر گرفته شده است و تولید موضوعی برنامه‌ای در ساختارهای برنامه‌سازی گوناگون پیش‌بینی شده است، به نحوی که در ساخت برنامه‌های دینی و معارفی همه گروه‌های برنامه‌ساز در شبکه‌ها، در همه قالب‌ها و ساختارهای برنامه‌سازی از جمله فیلم، سریال، مستند، اجتماعی، فرهنگی، معارف و اندیشه و ... موظف به ارائه طرح و تولید برنامه‌های دینی و حوزه معارف اسلامی شده‌اند.

وی تصریح کرد: در حقیقت سازمان صدا و سیما و در پی آن حوزه سیما در دوره جدید مأموریت خود، تولید محتوای تخصصی به گسترش حوزه دین و معارف اسلامی در تمام قالب‌ها و فرم‌های برنامه‌سازی می‌پردازد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها