امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۲۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145158
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۰۷
تعداد بازدید: 176
گزارش ها نشان می دهد حملات ائتلاف نه تنها تاثیر مشهودی در جلوگیری از اقدامات تروریست های داعش نداشته، بلکه به تخریب زیرساخت های این 2 کشور و کشته ...

گزارش ها نشان می دهد حملات ائتلاف نه تنها تاثیر مشهودی در جلوگیری از اقدامات تروریست های داعش نداشته، بلکه به تخریب زیرساخت های این 2 کشور و کشته شدن غیرنظامیان منجر شده است. ارتش های عراق و سوریه در چند ماه اخیر توانسته اند با کمک نیروهای داوطلب مردمی و عشایر، پیروزی هایی را به دست آورده و برخی بخش ها را از وجود تروریست ها پاکسازی کنند.

به گزارش پیروان موعود به نقل از آسوشیتدپرس؛ سخنان ˈحسین المجالیˈ که روز شنبه منتشر شد، آخرین مورد از هشدارهای مقام های اردن برای تلافی جویی و گرفتن انتقام سخت از گروه تروریستی داعش پس از انتشار تصاویر زنده سوزانده شدن یک هوانورد اردنی در یک قفس آهنی به دست این گروه است. هواپیماهای جنگنده اردنی روزهای پنجشنبه و جمعه به پایگاه ها، انبارهای تسلیحات و اردوگاه های آموزشی داعش حمله کردند. اردن که در سپتامبر به ائتلاف آمریکایی علیه داعش پیوست، پس از کشته شدن خلبان خود اعلام کرد که حملات هوایی علیه داعش را تشدید خواهد کرد. المجالی به روزنامه دولتی ˈالرایˈ گفت که نیروهای اردن، عناصر داعش را هرجا که باشند، تعقیب و نابود خواهند کرد. وی افزود که حملات چند روز گذشته، آغاز روند جاری برای نابود سازی کامل این گروه است. پیش از این ˈعبدالله دومˈ شاه اردن، آغاز جنگ بی امان با داعش را اعلام کرده بود. به عقیده بسیاری از کارشناسان منطقه، با اینکه گروه تروریستی داعش دست پرورده آمریکا و هم پیمانان غربی و عربی آن کشور است، اما واشنگتن با همراهی متحدانش از چند ماه قبل عملیات هوایی محدودی را با عنوان مبارزه با این گروه تروریستی در خاک عراق و سوریه اجرا کرده است. گزارش ها نشان می دهد این حملات نه تنها تاثیر مشهودی در جلوگیری از اقدامات تروریست های داعش نداشته، بلکه به تخریب زیرساخت های این 2 کشور و کشته شدن غیرنظامیان منجر شده است. ارتش های عراق و سوریه در چند ماه اخیر توانسته اند با کمک نیروهای داوطلب مردمی و عشایر، پیروزی هایی را به دست آورده و برخی بخش ها را از وجود تروریست ها پاکسازی کنند.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها