امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14516
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی گفت: در راستای اجرای بند 8 قانون رسیدگی به تخلفات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی گفت: در راستای اجرای بند 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی طی 24 ساعت گذشته با تشدید اقدامات کنترلی 36دستگاه خودرو که خلافی بیش از یک میلیون تومان داشتند شناسایی و از ادامه تردد آنها در راههای پایتخت جلوگیری شد.

وی با اشاره به اینکه 2درصد توقیف خودرو‌ها مربوط به خودروهای سنگین و کامیونهاست، اظهار داشت: طبق قانون در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به 10 میلیون ریال برسد پلیس راهنمایی و رانندگی مراتب را به مالک خودرو اعلام می‌کند و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند خودروی وی توقیف خواهد شد.

رئیس پلیس راهور پایتخت با اشاره به بروز 42مورد تصادف جرحی و 105 مورد تصادف خسارتی در شبانه روز گذشته در سطح تهران بزرگ وقوع پیوسته است، تصریح کرد: یکی از علل مهم وقوع تصادفات و تلفات ناشی از آن بی احتیاطی رانندگان است که امیدواریم با اجرای دقیق قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان وسایل نقلیه، میزان تصادفات تا اندازه قابل توجهی کاهش یابد.

سردار رحیمی افزود: به منظور ایجاد انضباط ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور درون شهری 23 هزار و 166 دستگاه خودرو و 4هزار و 623 دستگاه موتورسیکلت متخلف در سطح تهران بزرگ طی شبانه روز گذشته اعمال قانون شدند.

رحیمی با اشاره به اینکه 890 راننده نیز در ستادهای ترخیص خودرو پلیس راهور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ مورد آموزش قرار گرفته‌اند به ضرورت استمرار آموزش به رانندگان در زمینه افزایش دقت و مهارت تاکید کرد و اظهار داشت: رانندگی صحیح همراه با رعایت دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی یک مهارت است که همواره نیاز به استمرار و افزایش تجربه دارد.

رئیس پلیس راهور پایتخت گفت: مأموران راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اجرای طرح برخورد با مخلان نظم و امنیت موفق شدند 910 دستگاه خودرو و 73 موتورسیکلت متخلف که راکب هایشان مرتکب تخلفاتی چون عبور از پیاده رو ، حرکات نمایشی، تولید صدای ناهنجار، حرکت خلاف جهت،نداشتن پلاک به همراه نداشتن گواهینامه،نقص فنی،مخدوش بودن پلاک،سرعت و سبقت غیر مجاز،تخلفات حادثه ساز، نداشتن کلاه ایمنی و عبور از خط ویژه شده بودند را توقیف و به پارکینگ منتقل کنند.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها