امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145180
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۱
تعداد بازدید: 16
حسن به‌نژاد معاون دانشجویی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در رابطه با تجمع دانشجویان

حسن به‌نژاد معاون دانشجویی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در رابطه با تجمع دانشجویان دانشگاه تهران مقابل کوی دانشگاه در اعتراض به مسائل صنفی گفت: تجمع دانشجویان در رابطه با مسائل صنفی مانند اینترنت و قیمت غذا بوده است.

وی افزود: اینترنت کوی دانشگاه در حال نوسازی است و به زودی تجهیز می‌شود و مسائل دیگر نظیر افزایش قیمت غذا نیز به دانشگاه مربوط نیست زیرا صندوق رفاه دانشجویان، هزینه‌ها را اعلام می‌کند و ما موظف هستیم بر اساس اعلام صندوق رفاه، هزینه‌ها را اعمال کنیم.

به‌نژاد اظهار داشت: با دانشجویان تجمع‌کننده صحبت کردیم و درخواست‌های آنان به صورت مکتوب در اختیار مسئولان دانشگاه قرار گرفته است که بررسی می‌کنیم تا اگر مسائلی مربوط به دانشگاه باشد برای بهبود آن برنامه ریزی شود.

شایان ذکر است، شب گذشته بیش از 70 نفر از دانشجویان دانشگاه تهران به دلیل مشکلات صنفی در کوی دانشگاه تهران تجمع اعتراضی برپا کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها