امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14522
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس کرمان، هادی ثمره‌ اظهار داشت: پلیس شهرستان بم به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس کرمان، هادی ثمره‌ اظهار داشت: پلیس شهرستان بم به منظور پیگیری چند پرونده سرقت با انجام تجسس‌های فنی، چند سارق را شناسایی و دستگیری آنها را در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: در این راستا ماموران کلانتری 13 با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته برخی اماکن شهر، سر‌نخ‌هایی به دست آوردند که منجر به دستگیری دو سارق و کشف دو دستگاه وسیله نقلیه سرقتی شد.

ثمره ابراز داشت: ماموران دایره تجسس این کلانتری همچنین بر اساس شواهد موجود در یک پرونده سرقت و تعقیب نامحسوس چند مظنون، عامل سرقت مقدار قابل توجهی طلاجات از یک منزل مسکونی در بم را نیز شناسایی و دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: در ادامه این عملیات‌ها‌ی پلیسی، ماموران کلانتری 12 نیز وارد عمل شدند و مخفیگاه یک باند سرقت که پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی شناسایی شده بود، محاصره کردند.

ثمره با اشاره به دستگیری اعضای این باند سه نفره سرقت در شب گذشته‌ گفت: این سارقان تا‌کنون به 13 فقره سرقت معترف شده‌اند که تلاش برای کشف سایر سرقت‌های احتمالی ادامه دارد.

وی با بیان اینکه یک مالخر که با این باند سرقت همکاری داشت شناسایی و دستگیری شد، اظهار داشت: پلیس برای ارتقای امنیت اجتماعی و افزایش آسایش شهروندان، طرح‌های ویژه‌ای در دست اجرا دارد که نتایج بهتر آنها همکاری بیشتر مردم را می‌طلبد.
انتهای پیام/2446/و/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها