امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145221
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 154
فرماندهان، مسئولان و جمعی از پرسنل نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

فرماندهان، مسئولان و جمعی از پرسنل نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

در سالروز بیعت تاریخی فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش با امام راحل (ره) در نوزدهم بهمن سال ۱۳۵۷، جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

صوت بیانات رهبر معظم انقلاب | دانلود فایل

رهبر انقلاب در این دیدار با اشاره به مذاکرات ایران و 1+5 تصریح کردند:

* بنده با توافقی که بتواند انجام بشود موافقم، البته با توافق بد موافق نیستم. آمریکایی‌ها مرتب می‌گویند توافق نکردن بهتر از توافق بد است، ما هم با این موافقیم. توافق نکردن بهتر از توافقی است که بامنافع ملت ما در تضاد است.

*  مذاکره کنندگان ما تلاش می‌کنند که حربه تحریم را از دست دشمن بگیرند، اگر توانستند که چه بهتر؛ اگر نتوانستند همه بدانند راه‌های فراوانی درکشور هست که این حربه را کُند میکند.

* یک نکته خوب را رئیس جمهور محترم گفتند که مذاکره یعنی دو طرف به نقاط مشترک برسند. این یعنی یک طرف نخواهد هرچه که توقع دارد در توافق بیاید. ایران برای رسیدن به توافق، توسعه ماشین‌های غنی‌سازی، تولید اورانیوم ۲۰درصد، کارخانه اراک و فردو را فعلا متوقف کرده. بنابراین طرف ایرانی منطقی عمل کرده؛ اما طرف مقابل باج خواهی میکند.
 
* این حرف را که میگویند در یک برهه درباره"اصول کلی"توافق شود و بعد درباره جزئیات، نمیپسندم. با تجربه‌ای که از طرف مقابل داریم، این را وسیله‌ای برای بهانه‌گیری‌های پی در پی در جزئیات خواهندکرد. اگرتوافق میکنند، درباره کلیات وجزئیات دریک جلسه واحد تصمیم بگیرند.

مشروح خبر و تصاویر تکمیلی از این دیدار متعاقباً منتشر خواهد شد.

 منبع: فرهنگ نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها