امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145238
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جان کری وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه با شبکه آمریکایی ان بی سی تاکید کرد که حمایتهای ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جان کری وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه با شبکه آمریکایی ان بی سی تاکید کرد که حمایتهای آمریکا از اوکراین قطعا افزایش پیدا خواهد کرد.

به دنبال افزایش تنشها در شرق اوکراین که منجر به نقض مکرر توافق آتش بس میان دولت کی‌یف و مخالفان نیز شده است مقامات غربی طی روزهای گذشته خواستار افزایش کمکهای مالی و تسلیحاتی از اوکراین شده‌اند.

این درحالیست که بعضی از کشورهای غربی از جمله آلمان با ارسال سلاح به اوکراین مخالفت کرده‌اند.

کری در بخش دیگری از مصاحبه با برنامه «میت د پرس» شبکه ان بی سی گفت که مذاکرات با ایران تمدید نخواهد شد مگر اینکه چارچوب کلی توافق دقیقا تعیین و مشخص شود.

وی با تاکید بر ضرب الاجل تعیین شده برای مذاکرات ایران و گروه 1+5 افزود: تنها شانسی که من برای تمدید مذاکرات متصور هستم این است که چارچوب توافق مشخص باشد.

وزیر خارجه آمریکا که طی هفته گذشته 2 بار با وزیر خارجه ایران پیرامون مساله هسته ای دیدار کرده است ادامه داد؛ اگر ما نتوانیم طی هفته‌های آینده تصمیمات اساسی بگیریم به نظرم تمدید مذاکرات غیرممکن می‌نماید.

انتهای پیام/م

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار