امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14524
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس در حالی پس از چند روز گمانه زنی بر روی منتخبین شهروندان تهرانی برای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، اسامی نهایی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس در حالی پس از چند روز گمانه زنی بر روی منتخبین شهروندان تهرانی برای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، اسامی نهایی اعضاء شورای شهر تهران برای دوره چهارم اعلام شد که در بین این اسامی نام برخی از اعضاء فعلی شورای سوم، که برای دوره چهارم هم کاندیدا شده بودند، دیده نمی‌شود.

حسن بیادی،نایب رئیس شورای شهر تهران در دوره سوم، پس از 10 سال عضویت در شورای شهر در دوره‌های دوم و سوم نتواست مجوز ورود به شورای چهارم بگیرد و باید از ساختمان شورای شهر در بهشت خداحافظی کند.

پروین احمدی نژاد، خواهر رئیس جمهور نیز نتواست برای بار دوم رای شهروندان تهرانی را برای رفتن به شورا بگیرد و وی نیز باید از شوار خداحافظی کند.

خسرو دانشجو سخنگویی شورای شهر در دوره فعلی، بردار کامران دانشجو وزیر علوم و همچنین بردار فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد نیز از جمله افرادی است که نتواست بار دیگر به شورا راه پیدا کند و وی نیز در دوره بعدی در شوراها حضور نخواهد داشت.

به گزارش فارس رسول خادم، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شوراها علیرغم اینکه قبل از تبلیغات چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران اعلام کرده بود در شورای چهارم کاندیدا خواهد شد اما با آغاز رسمی تبلیغات شوراها، رسماً انصراف خود را برای دوره بعدی اعلام کرد.

حمزه شکیب و محمد علی نجفی هم از دیگر افرادی هستند که در دوره بعدی در شورا نخواهند و این در حالی است که این دو عضو فعلی شورای از قبل نیز اعلام کرده بودند در شورای چهارم کاندیدا نخواهند شد ضمن اینکه معصومه ابتکار نیز به دلیل رد صلاحیتش نتواست در رقابت با دیگر کاندیداها در شورای چهارم شرکت کند و وی نیز در شورای بعدی حاضر نخواهد بود.

به گزارش فارس از 15 نفر فعلی شورای سوم، 8 نفر تواست مجوز حضور در شورای چهارم را از شهروندان تهرانی بگیرند که اسامی آنها به شرح زیر است.
1-مهدی چمران
2-علیرضا دبیر 3-حبیب کاشانی
4-مرتضی طلایی
5-معصومه آباد 6-احمد مسجد جامعی
7-عباس شیبانی
8- هادی ساعی
به گزارش فارس اسامی منتخبین شهروندان تهرانی در شورای چهارم به شرح زیر است.
 
1ـ مهدی چمران  
2ـ علیرضا دبیر
 
3ـ حسین رضازاده  
4ـ احمد مسجد‌جامعی
 
5ـ حبیب کاشانی  
6 ـ هادی ساعی
  7 ـ مرتضی طلایی
 
8‌ـ پرویز سروری
 
9 ـ رضا تقی‌پور
  10ـ عباس شیبانی
 
11 ـ الهه راستگو  
12 ـ اسماعیل دوستی
 
13 ـ احمد دنیا‌مالی
 
14 ـ محمد‌مهدی تندگویان
  15 ـ محمد سالاری
 
16 ـ فاطمه دانشور  
17 ـ احمد حکیمی‌پور
 
18 ـ رحمت‌الله حافظی
  19 ـ مجتبی شاکری
 
20 ـ محمد حقانی  
21 ـ اقبال شاکری
 
22 ـ ابوالفضل قناعتی  
23-عبدالحسین مختاباد
 
24- معصومه آباد  
25-غلامرضا انصاری
 
26ـ‌مهدی حجت
  27ـ عباس جدیدی
 
28ـ عبدالمقیم ناصحی  
29ـ محمدمهدی مفتح
 
30-محسن پیرهادی  
31-محسن سرخو
 
به گزارش فارس مسعود سلطانی‌فر به عنوان عضو علی البدل انتخاب شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار