امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145240
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
رستم زرودی دقایقی قبل در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در ساری، گفت: عصر امروز نشستی برای بررسی آخرین وضعیت ...

رستم زرودی دقایقی قبل در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در ساری، گفت: عصر امروز نشستی برای بررسی آخرین وضعیت جست‌ وجوی دو سرنشین ایرانی و عربستانی در تنکابن برگزار شد و با در نظر گرفتن همه احتمالات، برنامه جدیدی را آغاز کردیم.

وی با بیان اینکه اکنون در دریا هستیم و فاصله بین «چالکه‌رود» تنکابن تا فرودگاه رامسر مورد بررسی قرار می‌گیرد، اظهار کرد: تیم رباتیک سازمان بنادر و کشتیرانی از تهران وارد رامسر شدند و عملیات جست‌وجو در عمق یا زیرسطحی در حال انجام است.

مسئول هدایت عملیات جست‌وجوی سرنشینان هواپیمای تک‌موتوره آموزشی تفریحی رامسر، درباره اینکه آیا احتمال جدا شدن سرنشینان از هواپیما وجود داشته است، به فارس پاسخ داد: در این باره نیز در جلسه عصر امروز تحلیل‌هایی داشتیم که کارشناسان، احتمال چنین فرضیه‌ای را به دلیل بستن کمربندهای مخصوص سرنشینان، امکان‌پذیر ندانستند و به نظر می‌رسد حتی آنها فرصت کافی برای بازکردن کمربند را نداشتند.

وی در پایان گفت: اکنون جست‌وجوی تیم‌های شرکت کننده در عملیات، در عمق یک کیلومتری است و این عمق را فردا افزایش می‌دهیم.

انتهای پیام/86001/ش‌40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها