امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145245
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب در مراسم گرامیداشت دهه فجر که امشب در سالن اجتماعات مدرسه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب در مراسم گرامیداشت دهه فجر که امشب در سالن اجتماعات مدرسه علمیه فیضیه برگزار شد، با اشاره به اینکه دشمن به دنبال افزایش ناامیدی مردم ایران است، اظهار کرد: دشمن این هدف را دنبال می‌کند اما مردم نباید در این عرصه از دشمن شکست بخورند.

وی اضافه کرد: پنهان کردن دلایل شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی یکی از راهکارهای دشمن برای افزایش ناامیدی ‌مردم است که در این راه سعی دارند شرایط دوران رژیم شاهنشاهی را بهتر از شرایط امروز حکومت اسلامی نشان دهند.

رئیس قرارگاه بصیرتی فرهنگی عمار با تاکید بر اینکه امروزه بدحجابی منکری آشکار در جامعه است، تصریح کرد: در دروان قبل از انقلاب این مسئله به عنوان یک منکر مطرح نبود و مبنای انقلاب بر فساد ایجاد نشده بود در صورتی که در دوران شاهنشاهی مبنای حکومت فساد بود به همین علت افرادی که با خصلت‌های نیک در حکومت فعالیت داشتند، اخراج می‌شدند.

وی ادامه داد: امروزه با گذشت سال‌های بسیاری از انقلاب اسلامی پیشرفت‌های بسیاری در ایران به دست آمده و ایران در عرصه‌های مختلف جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است که مسئولان کشورهای استکباری نیز به خوبی نسبت به این حقیقت آگاهی دارند.

طائب به وضعیت برخی از کشورهای منطقه اشاره کرد و گفت: اگر مردم به سمت قناعت حرکت کنند فقر در این کشور از بین می‌رود، راه انقلاب درست است اما دشمن می‌خواهد این موضوع را زیر سئوال ببرد، چراکه به خوبی نسبت به خطر انقلاب اسلامی آگاهی پیدا کرده است.

وی با اشاره به برخی از ویژگی‌های شخصیتی امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) در زندگی خود بر مبارزه با استکبار جهانی بسیار تاکید داشتند و با پیروزی انقلاب اسلامی موازنه‌ای میان ایران و کشورهای استکباری به وجود آمد.

طائب با بیان اینکه پرده غیبت چشم گناهکاران را گرفته است، افزود: خداوند متعال وجه خود را از مومنان دور نگه نداشته است.

وی تاکید کرد: حرکت انقلاب اسلامی به سمت ظهور است به همین علت باید در این راه سختی‌ها و مشقت‌ها را تحمل کنیم و با تکیه بر اعتقادات الهی خود به اهداف مورد نظر دین مبین اسلام برسیم.

طائب با تاکید بر اینکه در مذاکرات قدرت‌های دنیا مقابل ایران نشسته‌اند، بیان کرد: حضور دشمن در این میز نشان می‌دهد که تاکنون ایران اسلامی موفق بوده به همین علت دشمن مجبور شده به سمت مذاکره هدایت شود.

وی متذکر شد: مردم از ابتدای راه انقلاب با سختی‌ها مبارزه و در برابر ظلم ایستاده‌اند و اگر به موازنه قدرت‌ها نگاه کنیم به خوبی متوجه خواهیم شد که دشمن به جایی نرسیده است.

رئیس قرارگاه بصیرتی فرهنگی عمار با اشاره به اینکه امروزه در صحنه بین‌المللی به دین اسلام نگاه ویژه‌ای می‌شود، افزود: یکی از ترفندهای دشمن استفاده از گروه‌های تکفیری است اما باید بداند که با استفاده از این گروه‌ها به جایی نخواهد رسید زیرا جلوه اسلام ناب برای مردم دنیا معرفی می‌شود.

وی یادآور شد: در فتنه سال 88 برای به مردم اثبات شد که افراد افراطی و گمراه برای اسلام و انقلاب ضررهای بسیاری دارند هر چند در آن دوران با حرکت خروشان مردم، فتنه دشمن که با همکاری برخی از عناصر داخلی گسترش پیدا کرده بود، خنثی شد.

طائب با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی پایه‌های خود را محکم بنا کرده است، افزود: حرکت انقلاب در کشورهای مختلف اسلامی استمرار پیدا کرده است زیرا مردم دنیا به خوبی از روحیه عدالت‌طلبی انقلاب اسلامی آگاهی پیدا کرده‌اند.

وی از فعالیت‌های دشمن در عرصه شیعه‌هراسی و ایران‌هراسی یاد کرد و متذکر شد: مردم باید با اتحاد خود دشمن را نسبت به اهدافش ناامید کرده و در ارتباط با موارد مختلف کشور به فرمان رهبر انقلاب اسلامی گوش دهند تا بتوانیم به دستاوردهای مورد نظر برسیم.

انتهای پیام/78023/ی40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها