امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14526
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین رازینی در نشست شروع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین رازینی در نشست شروع به کار دوره جدید کارگروه های مشورتی اداره کل حقوقی قوه قضاییه ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه با اشاره به ظلم حکومت‌های مستبد و دیکتاتور به مردم خود اظهار داشت: امروزه مردم در سرتاسر دنیا علیه ظلم و بی‌عدالتی به پا خاسته اند و تقاضای اجرای عدالت را دارند.
 
معاون حقوقی قوه قضاییه افزود: در کشوری مانند مصر که پیش از این حکومت آن یکی از حامیان اسرائیل به شمار می رفت، مردم با قیام خود ضمن سرنگونی رژیم وقت حاکم و تأسیس حکومت اسلامی، برقراری عدالت را از مهمترین خواسته‌های خود می‌دانند.
 
وی تصریح کرد: این وقایع و مطالبات مردم نشان می‌دهد که جهان به سمتی می‌رود تا مقدمات ظهور امام زمان را فراهم کند.
 
وی در ادامه با تأکید بر قانونگرایی در دستگاه قضایی گفت: محاکم باید از لحاظ تئوری و عملی، قانونگرا باشند تا ضمن اینکه همه امور در مسیر استقرار عدالت قرار می‌گیرد مشکلات جامعه نیز حل شود.
 
حجت الاسلام والمسلمین رازینی افزود: اگر در جامعه هفتاد میلیونی ایران بتوانیم عدالت را به نحو احسن پیاده کنیم با این اقدام می‌توانیم کارآمدی نظام را به اثبات برسانیم.
 
معاون حقوقی قوه قضاییه با اشاره به شرکت پرشور مردم در انتخابات بیان کرد: خوشبختانه با این حرکت اخیر مردم در انتخابات، حماسه سیاسی مورد نظر مقام معظم رهبری به خوبی شکل گرفت.
 
وی گفت: نکته مهم این انتخابات در این بود که پیش از این دشمنان با تمام قوا تلاش کردند تا اینگونه القا کنند نتیجه این انتخابات از قبل معلوم است که خوشبختانه با حرکت به موقع مردم، دروغگویی آنها آشکار شد و بیش از پیش رسوا شدند.
 
وی افزود: امیدواریم آثار مثبت این حرکت حماسی مردم هرچه سریعتر نمایان شود و کشور همچنان به سمت توسعه و پیشرفت گام بردارد.
 
حجت الاسلام والمسلمین رازینی در پایان ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب ملت و آرزوی موفقیت برای وی اظهار داشت: خوشبختانه آقای روحانی فردی هستند که از نخستین روزهای پیروزی انقلاب مسئولیت های بسیاری بر عهده داشتند و کاملاً آشنا به امور هستند و امیدواریم که در حل مشکلات مردم بویژه اقشارضعیف جامعه موفق شوند.
 
لازم به ذکر است در ابتدای این نشست حمید گوینده مدیرکل اداره کل حقوقی قوه قضاییه نیز گزارشی از اقدامات انجام شده به حاضرین ارائه داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها