امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145265
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 134
حامد علامتی، دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در ...

حامد علامتی، دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص آخرین وضعیت از ساخت بازی رایانه‌ای «کابوس مرگ»، اظهار داشت: پیگیر ساخت این بازی هستیم، البته کمی مشکلات مالی در این زمینه وجود دارد.

وی با بیان اینکه سناریوی بازی «کابوس مرگ» آماده شده است، افزود: طراحی این بازی به مرحله پایانی رسیده است و در صورت تأمین اعتبار، برای تولید آن اقدام می کنیم و امیدواریم پس از رفع ایراد و اشکالات احتمالی بتوانیم به تولید انبوه برسانیم.

علامتی با اشاره به اینکه این بازی در پی فرمان تاریخی امام خمینی(ره) مبنی بر ارتداد سلمان رشدی نویسنده مرتد کتاب آیات شیطانی، طراحی شده است، بیان داشت: دانش‌آموزان وارد مراحل بازی شده تا سلمان رشدی را پیدا کرده و او را به هلاکت برسانند.

وی با بیان اینکه این بازی روحیه استکبارستیزی را در دانش‌آموزان تقویت می کند، گفت: مصمم هستیم تا سال تحصیلی آینده، این بازی را به دست دانش‌آموزان برسانیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها