امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145277
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 11
سهراب صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتید در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه نباید توطئه نفتی علیه ...

سهراب صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتید در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه نباید توطئه نفتی علیه ایران را از چشم آمریکا ببنیم، گفت:‌ وقتی مسئولان ما اعلام می‌کنند که آمریکا را به عنوان کدخدای جهان قبول دارند آمریکا هم مطمئن می‌شود که ایران در برابر توطئه‌ها هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهد بنابراین به راحتی کارهای خود را انجام می‌دهند.

وی افزود: ما در صحنه مذاکرات نیازمندی خود را به شدت برای ارتباط با آمریکا اعلام کردیم و آنها هم مطمئن هستند ایران در برابر توطئه‌های آنها اقدامی نمی‌کند، ‌اگر احساس می‌کردند ما عکس‌العمل نشان می‌دهیم توطئه نمی‌کردند.

صلاحی گفت:‌ در سال‌های گذشته با یک شعار مسئولان علیه آمریکا قیمت نفت افزایش می‌یافت و حتی زمانی که مقام معظم رهبری اعلام کردند که اگر صادرات نفت ما ناامن باشد اجازه صادرات به کشورهای دیگر هم نمی‌دهیم قیمت نفت افزایش یافته بود ولی در حال حاضر مسئولان ما آمریکا را به عنوان کدخدای جهان قبول دارند. بنابراین آمریکا هم به خود اجازه چنین توطئه‌هایی را می‌دهد.

رئیس سازمان بسیج اساتید اظهار داشت: وقتی مسئولان ما در برابر دولت آمریکا عقب‌نشینی می‌کنند نباید انتظار داشته باشیم که آمریکا جلو نیاید. زیرا توطئه‌ها ناشی از عقب‌نشینی ما و اطمینان آمریکا از عدم عکس‌العمل ماست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها